Ya arkadaşlar çıldırıcam zihnim almıyor?

Buarada okuyorum tayt giyerseniz taciz tecavüz hak, etek giydiniz arandın, için gözüktü tecavüzü sen istedin. Bu ne? Gerçekten böyle düşünen bir toplum mu olduk biz? Bu kadar nefsine sahip çıkamıyor mu bizim insanımız kaç kızımızın hayatı mafoldu. Hiç acıma duygusu hissetmiyor musunuz

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• ziki elinde dolasan abazanlar bir baskasinin bedeninde hak sahibi olduklarini düsünüyorlar.
    hani analarini bacilarini kazara banyoda dusta görseler tecavüz hakki dogdu diye dalacaklar.

3|2
    0|0
    • En iyi cevap diyorum

• Ben tecavüzü savunmadım ki bana bu tür bir soruyu sormaya hakkınız olsun.

Belki düşünürseniz bir kadının da taciz ve hatta tecavüz edebildiğini görebilirsiniz. Tabi, erkeğinki gibi görünür olmuyor; resmi çekilemiyor, haber yapılamıyor.

• abazan arkadasim milletin götündeki etekten sanane, ruhun okadar hassassa psikologa git "kisa etekli hatun görünce ruhum tecavüze ugruyor" de gerekli tedaviyi uygular.

Erkekler Ne Diyor 17

• Hırsızın hiçmi suçu yok durumu bu. Şimdi seviyeli giyinene kimsenin sözü olmaz ama arkadaş resmen giyinmeyi unutup dışarıya çıkan kızlarımız var, haliyle kızıyor insan, ne yazıkki nefsine hakim olamayan insanlar var ortada bunları bile bile bu şekilde dolaşıyorsa tüm suçu karşıya yükleyemez bir insan. Hadi biz görmezden geliyoruz başımızı çeviremiyoruz, e çeviremeyenler var kardeşim nefsine hakim olamayanlar var ne gerek var okadar abartı dekolteye?

0|0
    2|0
  • He arkadaşım he emin ol şimdi tayt giyip çıksan yolda tecavüz edecekler sana... şu 3. Dünya zihniyetinden bir vazgeçin artık Türk toplumu bu kadar aşağılık değil ama siz öyle tanıtmaya çok meraklısınız her millette bazı istisnai kişilikler olur ama bu kaideyi bozmaz..

0|0
    0|0
  • TVdeki dizilerde herkes tuttuğunu goturuyor maalesef bizim toplumumuzda TV bağımlısı olduğundan kültürel benliğimizi kaybetmek üzereyiz

0|0
    0|0
  • insan görüşüne bağlı bir durum internet yaygınlaştıktan sonra kötü amaçlı kullanan bunu sapkınlık haline getirenlerin yüzünden biraz da öyle oldu bu durum. iğrençliktir çünkü erkekten doğmadık biliyoruz ar namus

0|0
    0|0
  • bonzai içen her türlü bağımlılık yapan şeyleri içen bir gençlik sosyal medya vs. gibi şeyler olduğu sürece tecavüz kaçınılmaz bir durum senin kısa ve mini giymen önemli değil anadoluda herşey değişiyor

0|0
    0|0
  • Gerçeklerr

0|0
    0|0
  • Delikanlı kalmadı piyasada, suriyeden doğudan gelenlerle birlikte boku çıktı memleketin.

1|0
    0|0
  • Kimseye hak değil ama hırsız girmesin diye kapını kilitliyorsan kendini de kilitlemek zorundasın

0|1
    1|0
    • Peki farzı misal bir kızın oldu. Valeybol takımında şort giymek zorunda. Arkadaşlarından özenti vs giydi. Tecavüze uğradı tecavüzcü de aynen şunu dedi " kendini kiletlemedi " ne diyceksin haklıymış kızım haketti mi diyceksiniz

• bence en iyi cevap bu soran bunu en iyi seçmediyse sen muhafazakarsın diyedir

• En iyi cevap olması önemli değil aga önemli olan onların zarar görmemesi de o sanırım yanlış anladı beni

• İnsanlık çığrından çıkmış

0|0
    0|0
    • Evet diyecek birşey bulamıyorum. İnsanlığımdan utanıyorum

• Toplumumuz nereye. gidiyor belli değil

• Sapıklıktan başka bir şey değil malesef...

0|0
    0|0
  • eğer sen cinselliği tetikleyecek bişekilde dolanırsan doğa yasaları gereği erkekte çiftleşme isteği uyanır ve sana iyi kötü bişekilde kur yapmaya başlar bu durumda erkeğin hormonlarını çiftleşme arzusunu kendin tetiklemiş olursun... Ahlaksız bir şekilde giyinip sana Ahlaklı davranılmasını bekleyemezsin

0|0
    0|0
    • Ahlak? Pardon kşme göre ahlak kavramında giyinmek? Bana göre mini etek giymek ahlaksızlık olamaz. Sana göre kapanan ahlaklıdır burada ahlak kavramını sınırlarla çizemeyiz. Erkekte çiftleşme isteği uyanması bir insana zorla sahip olması mıdır doğada bunun insandan başka örneği yoktur.

• gö tünü gögsünü belli eden elbiseler giyersiniz sonra niye bakıyorsun nefsıne sahip cık o zaman hiç bişey giyme ben nefsime sahip cıkarım bakam aynı hesap:)

0|0
    0|0
  • şimdi haklısın diyemem tayt dar ve vücudu belli eden bir giysi laf yersin taciz olur tecavüzü kabul etmiyorum cünkü bu memlekette gönüllü ilişki yasayanların en büyük yalanı bana tecavüz etti demektir insanımızı bu kadar assalamayın düzgün giyinen kimseye lafta atılmıyor tecavüzde edilmiyor

0|0
    1|0
    • İstediğiniz gibi giyinmeyince tecavüz gözünüze batmıyor sıkıntı burada zaten.

• onu allah bilir ben fikrimi söledim

• Ortak noktada buluştuk o zaman. Eğer dediğiniz gibi müslümanlıkla bağdaştırıyorsanız bu konuyu bırakın cehenneme gidicekse inancınızdaki gibi yanacaksa yansın ama onun vücuduna sahip olayım bilmem ne mantığından kurtulun. "Gerçek müslüman zaten şhvete kapılmaz " dediniz. Yani isterse anadan üryan dolaşsın nefsine sahip olmak değil mi mesele bu konuda çok hassas bir peygamberiniz var zaten neden işinize gelenleri uygularkrn işinize gelmeyenleri uygulamazsınız ki. Ben hastayım tedavi olmalıyım hem topşum için hem inançım için demek en faydalısı. Uzlaşabildiysek ne mutlu bana

• Oda acmasin ak zorla beni becer diyo bazilari ayrıca öyle toplum olmadik hep oyleydik

0|0
    2|0
  • Kızlarımız toplumu rahatsız etmeyecek şekilde giyinir ve erkeklerimiz de küçük yaşta ahlak kavramını aileleri tarafından öğretilirse hiç bir sorun kalmaz.

0|1
    0|0
    • Birde sana tavsiyem burada okuduklarını çok ciddiye alma.

• ben bakmaya bile utanıyorum yani, tecavüz edemem kimseye:)

0|0
    0|0
  • böyle bir görüş dogu degıl de zaten ınsanlık yozlaşmış işlerini kolaylaştırmayın arkadasım bu kadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mağdurun değil, suç işleyenin korunduğu bir ülke maalesef burası..

2|0
    0|0
  • İşin en acı tarafi bazı kızlarin da boyle düşünüyor olmasi

1|0
    0|0
    • Aynen nasıl olurda bir bayan böyle düşünür. Artık diycek birşey bulamıyorum ben. Mini etek giyip çıksam ve başıma böyle birşey gelse suçlu ben bulunucam ne diyeyim ki ben

• Çocuk tacizlerinde bile ayni kafa yapisi var neredeyse kadini alip içeri atacaklar ne istedin bu adamcagizdan diye erkeklerinde bedel ödemeyi öğrenmesi gerek neyse ki Allah hukuktan daha adaletli

0|0
    0|0
  • kendini bilmez sapıklıkdan başka bişi değil

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. öyle düşünen insanlar nefsine hakim olamayıp sucu karsı tarafa atanlar. niyet ve zihniyetle alakalı bişey bu. birde sürekli şu sorular var. neden acık sacık giyiniyorsunuz, neden tahrik ediyorsunuz. hayır o kadar kapalı/kapalı giyinen insanlar da var onları görmüyorsun senin gözün, gönlün onlara kayıyor ondan sonra o kadınları suçluyorsun? Kadınlara baskı yapan, ezen, cinsel obje olarak gören, degersiz sayan,2. sınıf vatandaş olarak gören insanlar varken tecavüzü de, tacizi de sucu kadına atmalarına şaşırmıyorum. o kişinin ruh saglıgı bozukken bunları anlamayıp kadına suc atarlar. yok dekolte giyiyo yok mini etek giyiyo. giymeyen de var. sen nefsine bile hakim olamıyorsan sokaka adımını bile atma. necip Fazıl ne demiş 'Yusuf bastan aşağı iffet olduktan sonra züleyha bastan aşağı Afet olsa neye yazar?'

0|0
    0|0
    • Yani yorumları okuyorum nutkum tutuldu artık. Açık giyinirsen tecavüz hakkın a çıkıyor bütün kelimeleri. Rus kızları diye inim inim inlerler bizim kızlar neden bakımlı değil onlar kadar güzel deği derler. Sonrada böyle insanlıktan çıkarlar.

• Ya bir kadın ne kadar acık giyerse giysin istemediği sürece ona dokunsmazsın. o yüzden adı tecavüz oluyo zaten. kadın acık giyiyo diye onun cinsel manada bişey yaşayacağı anlama gelmiyo bu. tabi cogu erkek bunu algılamadığı için böyle düşünüyorlar. zikir neyse fikir de o oluyo. nefsine hakim olamıyo aklı fikri cinsellikte en ufak bişeyden tahrik olup böyle bir hak görüyo kendinde

Yükleniyor...