Evrim olgusu hakkında?

Gayet basit bir soru soruyorum eğer evrim hakkında bilgin yoksa, zikrin neden var? niye evrimle ilgili bir konu konuşulduğunda ağzından salyalar akarak cahilce saldırıyorsun? Eğer hakkında bir şey bilmiyorsan susarsın değil mi, bilgi kirliliği yaratmazsın? Az önce evrimle ilgili başlığı gördüğüm için söylüyorum ama bunu istenmeyen size farklı gelen her şeyde yapıyorsunuz atıyorum satanizm falan konuşulsa yine kulaktan dolma sallayıp duracaksınız... Kendinize yakıştırabiliyorsanız devam edin dünya size terörist cahil dediğinde ağlamayın lütfen aynı şey sonuçta :)

Güncellemeler:
Son cümlemi açıyorum islam terör dini demeye getirmiyorum bunu unutun öncelikle sizin dininizi terör dini olarak gösterenler gerçek islami bilmiyorlar değil mi cahil cahil konuşuyorlar hah işte burada jetonun düşmesi lazım çağrışım yaptı mı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• İmana geldim.

1|0
    0|0
  • Gerçek teröriste iyi diyen dünyada sana verecek cevap bulamadım maalesef ancak kesinlikle hakaret ve küfre karşıyım.. saygı duyarım goruşunuze.

0|0
    0|0
    • Dediğini tam anlamadım ama anladığım doğruysa açıklayayım hani insanlar evrim hakkında bilmeden atıp tutuyorya o atıp tutanlara göre batı devletleri islama terör dini derse onlarda gerçek islamı bilmeden terör yaftası yapıştırıyorlar değil mi? Olay burdaki iki yüzlülük işte sen başkasına yapıyorsun başkası sana yapınca ama onlar bilmeden konuşuyorlar gerçek islami bilmeden konuşuyorlar oluyor.

• Bu cevap karışık oldu beğenmedim güncellemeye ekledim net olarak

• Çok doğru yazmışsın herkes bilmeden konuşuyor İslam cihadı insanlığa değil sana zulmedene emretmiştir.

Yükleniyor...