Bu ellerle elektro gitar çalabilir miyim?

http://hizliresim.com/b4gzN0 ellerim böyle parmaklar kısa bayağı orta parmak 7cm sizce vazgmeli miyim bu işten hayattaki tek hedefim diyebilirim azimliyimdir sizce bu parmaklarla çalınabilir mi?

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler
Başka cevap yok mu :/

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Yetenek varsa kusra gider öğrenirsin gitar kola oluyor :) kendine güven :)

0|1
    0|0
    • Yetenek var müziğe bağlamada çalıyorum ama bunun biraz klavye farklı malum :/

• Parmaksız piyano çalan kolsuz bacaksiz yüzen azmin zaferi diyelim istedikten sonra başarirsin
    Bir eksiğin yok zaten yeter ki iste :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çalarsın hacı, bileğini kıvıracaksın zaten yetiremediğin yerde olay bu, benim de parmağım tüm tellere yetişmiyor direk bileğimi kırıyorum öyle uzatıyorum parmağı

0|1
    0|0
    • Bağlama çalıyorum zaten parmaklar az çok esnek ama bunun klavye bayağı geniş gibi klavye yüksekliği kaç cm oluyor elektroda ve squier strat ta zorlanır mıyım?

• o kadar bilmiyorum bağlamaya göre geniş evet, ama bunda dediğim gibi bileğini çalıştıracaksın, çok zorlanacağını sanmam

• Çalarsın abi niye çalamayasın. Kadınlar küçücük elleriyle çalıyor. Hem olmadı ince klavyeli gitarlara bakarsın ki bence gerek yok. Alışma meselesi düzenli pratikle olur.

0|1
    0|0
    • Squeir strat düşünüyorum klavyesi nasıldır bilginiz var mı?

• çalarsın

0|1
    0|0
  • Zorlanırsın ama çalınır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...