Sokak ressamları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sokak ressamları veya müzisyenleri..
Merak ettim düşünceleriniz neler? İstediğinizi yazın..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle egzantirik enstrüman çalanlar ve genelde yabancı müzik icraa edenler meslegi olan işi gücü düzgün parası olan ama bu işten zevk alan aynı benim kafada insanlar yanlarına gittiginde vs konuşmaları gayet düzgün ve anlamlı yani para için degilde tamamen sevdikleri için yapıyorlar tabiki bundan ekmek parası kazanmaya çalışan daha çogunlukta ama böyleleride var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Farklı bakış açıları, değişik melodileri olan inanlar. Taksim İstiklal'de ender rastladığım bir grup varki her seferinde en az yarım saatimi alıyorlar. "Light in Babylon" Pazarlıksız 10TL'ye demolarını satın alabilirsiniz__ http://www.youtube.com/watch?v=SJeEch3IUh4

0|0
    0|0
  • ya sanatın her türlüsü güzel resim müzik. insanı insan kılan değerler onlardır. ben müzik olsun resim olsun veya işte sanatın herhangi bir dalıyla ilgilenen insanlara her zaman hayranlık duyarım

0|0
    0|0
  • Bende isterdim onlar gibi olmayı

0|0
    0|0
  • yetenekli insanlar yeteneklerini paraya dönüştürüp geçimlerini saglıyorlar allah herkezi farklı özelliklerle donatmış bazı insanlar bu özellikleri keşfedip kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • Ekmeğini bu yolla kazanan sanatkarlar ve saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • İşsiz tayfası :D

0|0
    0|0
  • Sokak ressamları veya müzisyenleri olduklarını düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Bizim insanimiz cok on yargili bu guruba bazilari iyi is cikariyor takip etmek lazim

0|0
    0|0
  • Sokakta olan her şeyi seviyorum daha samimi.

0|0
    0|0
  • guzeldir ama para skintisi ola bilir. Ben Atelye de calisiyorum bu yolla iyi gidiyor ishlerim

0|0
    0|0
  • Güzel sanat icra ediyorlar. Beğenilmemeleri zor.

0|0
    0|0
  • çok kabiliyetli insanlar sokakta olmaları paylaşımcı bir ruha sahip olduklarını gösterir

0|0
    0|0
  • Onlar paylaşımcı bir ruha sahip sanatkarlar

0|0
    0|0
  • Sanat sokakta ben de ik, i alet çalmayı öğrenip katılacam gruplara

0|0
    0|0
    • Ne hoş..

• Peki sen? Ressam ya da sokakta müzik mi yapıyorsun?

• Düşünüyorum yapmayı ben de :) ressam olarak..

Kızlar Ne Diyor 4

• Ajdar'ın albüm çıkartıp, Özgür Çevik'in uyduruk bir diziyle kullanılıp bir köşeye atıldığı bu ülkede yetenekleri perde perde, arka sokakların karanlığına karışmış bu gençlerin gördükleri muamele bu oluyor maalesef:Sokak Sanatçılığı. Kötü mü? Hayır. Sever miyim? Bayılırım. Ama hakettikleri standartların altında eziliyorlar resmen.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • severim.

0|0
    0|0
  • emek var. iyiler bence.

0|0
    0|0
  • güzel bence <123456

0|0
    0|0