Peki şimdi ne olacak yine yalanlayacaklar mı? Yalanlayanlar neye göre yalanlar sizce?

www.haberturk.com/.../989986-ataturkun-soykutugunun-eksiklerini-emekli-bir-din-adami-bulup-yayinladi
Mehmet Ali Öz diyanet işlerinden emekli.

http://www.youtube.com/watch?v=nLr8MCs7wAk
Bu arada Osmanlı'da İskan nasıl yapılır göç nasıl yapılır bilmeyenler atıp tutmasın lütfen.
Osmanlı'da iskan belirli yerlerden aileler alınıp dagıtılmıştır bazen. aşiret kavgalarında dahi bir bölgeden baska gölgelere sürgün veya zorunlu göç yoluyla yapılan bir sürü belge var. Osmanlı kayıtlarına bilmeyen baksın.
www.haberturk.com/.../989986-ataturkun-soykutugunun-eksiklerini-emekli-bir-d

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ataturke soysuz dıyen onun bunun evladıdır kardeşim o kadar

0|0
    0|0
    • sanırım Türk kızılayı
      peki neden maden sularından kaldırıldı Türk yazısı hala anlamadım
      Ben gecenlerde aldım sadece Kızılay yazıyor
      neyse konu bu degil de simdi bu yazılanları da yalanlayanlar cıkacak emin ol

• bu konuya sızın gıbı bende tepkılıyım ama kızılay deyıncede herkesın aklına turk kızılayı gelıyor zaten, aramamız gereken baska yerlerden kalkan tcler.. valılıkten okuldan bankadan kalkan tcler.. bunlar benım cok hassas oldugum seyler, ben mılliyetcı bıriyım.. en azından neden devlet hastanelerı artık sehır hastanesıne cevrılmek ıstenıyor, ne olur devlet hastanesı olarak kalsa mesela.. ataturke soysuz dıyen onun dınsız oldugunu dusunenlerlede cıddı sorunlarım var

• Evet kızılay deyince akla gelebilir. Fakat yeni nesil bilemeycek ve eriyip gidecek. neyse
      Ben dinsiz oldugunu düşünmüyorum
      Osmanlıda ögrenci degil miydi? Osmanlıda yükselmedi mi rütbesi? Canakkalede degil miydi?
      Bir kere Osmanlıda dinsiz birini kumandanlıga yükseltmezler. sadece yabancı ise yükseltirler sanders gibi.

Yükleniyor...