Teen wolf hayranlari :)?

Arkadaslar 4. Sezondayim gercekten mukemmel bir dizi fakat sizcede biraz karisik degilmi yani dizide kurt adamdan cok yaratik var :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arada bazı bölümlerini kaçırıyorum, sonra cidden ne olup bittiğini anlamak uzun sürüyor. :D

0|0
    0|0
    • Evet ben daha yeni cikan turlerin isimlerini aklimda tutamiyorum baska bisey cikio :D

• Arada Dylan dahi anlamıyor neyin ne olduğunu, Scott'a soruyor felan :D Hemen anlayamayışımız normal :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Kabak tadı verdi artık, bilmiyorum hala izliyorum ama, ilk sezonlardaki heves yok artık iyice ergen dizisine çevirdiler. Belkide büyüdüğüm içindir.

0|0
    0|0
    • Yok ya gercekten oyle belki biraz daha duragan yapmalilardi scott alfa olunca biraz daha guclu olmaliydi felan :D

• Dizi bence karisik degil mukemmel bir dizi bazen sıkabiliyor baGzi bolumleri ama cok iyi bnce

0|0
    0|0
  • Şu benefactor olayını ben hala çözemedimm wolf olayını azalttılar yakışmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• son sezon hayal kırıklığıydı benim için berzerkerler miydi neydi o yaratıklar hiç olmamış orjinalliğini bozmuş dizinin neyse bitti sanırım bu sezon bir dahaki 2. sezon gibi güzel olur umarım :-)

0|0
    0|0
  • O yaratiklar kurt adam oluyo zaten :)

0|0
    0|0
    • Ya cok karisti ama herneyse derek sencede cok yakisikli degilmi :D

• Evet ya orasi cok sacma oldu bu kac senedir lydiayi seviyodu ikizlerde oldu tam dedim bunlar sevgili olur malia cikti. s

• Aynen :) Sinir oluyorm o kıza

Yükleniyor...