Türk Dizilerinden Memnun musunuz?

Ben Şahsen Yabancı Dizileri Tercih Ederim Sadece Leyla ve Mecnun vardı onuda Bitirdiler

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• The Walking dead ve Game of thrones ♥

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece game of thrones ı takip ediyorum

0|1
    0|0
  • hayır o kadar ahlaksız diziler var ki bunlar birde türk dizisi bazı yabancı dizilerde bizde olduğu kadar cinsellik yok be bizde herşey açık saçık işte bir dizide bunu görünce soğuyorum o diziden zaten hikayede hep klasik :) kaldıııııııı kiiiiiiiiiiiii Tv artık izlemyorum :)) bilgisayar her konuda yetiyor :D

0|0
    0|0
  • yaklaşık 3 4 yıldır tv açmıyorum bile dizilerden haberim bile yok ama kötülerdir heralde

0|0
    0|0
  • ne yabancısı ne türkü hiçbirini izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Dizilerin hepsi aynı formatta o onu sevmiş o gitmiş başkasını sevmiş sonra vazgeçmiş ötekine dönmüş bla bla bla hepside çok saçma (Yedi güzel adam hariç :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doğruyu söylemek gerekirse, sapıttılar gibi geliyor, ilerlememeiz gerekirken geriliyoruz gibi geliyo, şimdi nankörlük etmiyim güzel diziler oluyor ama, onlarında kıymetini bilenler pek olmuyor, bir yakışıklı koyunca o dizi sırf onun için izleniyorsa bu işleyişte sorun var gibi geliyor bana...

0|0
    0|0
  • Hep aşk, aşk, aşk :) Birde şu doğu filmleri var tabi, İstanbul'dan kız gelir oranın ağasına aşık olur falan :DD
    Seneryolar çok benziyor artık.
    Umarım Türkiye'den de iyi diziler çıkar.

0|0
    0|1
  • Sadece leyla ile mecnun diye dusunuyordum bence ama behzat c yi izleyene kadar. Behzat ç. Daha iyi geldi bana

0|0
    0|0
  • Yok, piyase hikaye. Yabancı dizileri izliyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Alayı iğrenç

0|0
    0|0
Yükleniyor...