Siz de değiştiniz mi yoksa bir fark yok mu?

İnsanlar büyüdükçe değişir mesela ben eskiden çok farklı tipleri beğenir çok acıklı şarkılar dinler herşeye duygularımla bakardım.Şimdi çok değiştim vurdum duymaz biri oldum.Kuzenimde küçükken hep gülerdi birkere somurttuğunu hatırlamıyorum .Şimdi arabesk dinleyip benim ağladığım filimlerle dalga geçen kız oturmuş ağlıyor..Sizde değişiklik varmı değiştiyseniz yazın.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• anneme göre çok değiştim. konuşmayan, hiçbir şeyden zevk almayan, neredeyse ölmüş biri varmış karşısında. daha az konuştuğum doğru ama bazı anlar oluyor zevkten, yaşadığımı hissetmekten delireceğimi bile düşünebiliyorum. ama buna inanmıyor.

1|0
    0|1
    • hatta kendi kızı olduğuma bile inanamıyor. önceden böyle demezdi.

• Hm aynen annemde der öyle sen benim kızımmısın :D iki sene ayrı yaşadık çok değismişim

• :D ben de 3 senedir ayrıyım ailemden. ondan sonra başladı bu değiştin lafları.

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç değişmedim umrsamaz vurdumduymaz sorumsuz

0|0
    1|1
  • Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir :)

1|0
    0|1
  • hirsli, fizikselini insanlara koz olarak kullanan garip bir odun oldum ben buyudukce

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ben çok değiştim öyle böyle değil. eskiden bir tarzım yoktu şimdi bir tarz sevdası var bende bilemezsin. tanınmıcak hale geldim.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir tarzın vardı ve şimdi nasıl?

• eskiden herkes gibi klasik bir tarzım vardı şimdi çok farklı giyinmeye başladım makyajım saç stilim farklı

Yükleniyor...