Müzik konusunda kendimi geliştirmek istiyorum?

Arkadaşlar artık müzik konusunda kendimi geliştirmek istiyorum yani kendimi değiştirmeye karar verdim bu zamana kadar hep arabesk hayat takıldığımdan tek bildiğim müzik tarzı da o :) artık değişmek istiyorum nereden başlamalıyım nasıl yapabilirim ve en önemlisi kızlar hangi tarz müzikten hoşlanırlar?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence Türkçe slow dinlemelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• müzik dediğin ruha hitap eder. her tarzı dinle ruhuna hitap eden şarkıları bul. geliştirmek istiyorum derken müzikle uğraşmaya karar verdiysen mutlaka öncelikle nota bilgisine sahip olmalısın.

0|0
    0|0
  • kızlar hangi müziktenmi hoşlanır :D l*n tüm kızlar aynımı sanki biri AC-DC dinlerken diğeri Tarkan justin bieber dinler :D ayrıca Awesome Face song ile başlamanı öneririm

0|0
    0|0
  • Kızlar için dinleyeceksen hiç dinleme müziği. Ayrıca böyle bir genelleme yapılamaz her kız her tür müziği dinleyebilir ama yok ben illa kız düşürücem diyorsan house müzik dinle festivalleri falan metal müzik festivallerine göre daha hareketli oluyor.

0|0
    0|0
  • bir kere hep arabesk dinlemek iyi değildir ben klasik çoklu müzikleri önerimim ve ya rock ama çoklu müzik zihni temizler aklın gelişir

0|0
    0|0
  • kızlar arabesk müziğe bayılır arabesk müzik dinleyen erkekleri severler

0|0
    0|0
Yükleniyor...