Kadın çalışmaları ve toplumsal sosyalleşme ile ilgili bir seminere katılmıştım. Bu notları aldım?

- Eğer bir Kadın çok fazla gülüyorsa – hatta saçma sapan şeylere bile – o halde içten içe büyük yalnızlık çekiyordur…
- Eğer bir Kadın çok fazla uyuyorsa; büyük ihtimalle üzgündür, hüzünlüdür…
- Eğer bir Kadın az konuşuyorsa – konuştuğunda ise hızlı konuşuyorsa – sır saklayacak birisidir ona güvenebilirsiniz…
- Eğer bir Kadın ağlayamıyorsa, o halde çok zayıf bir kişiliği vardır…
- Eğer bir Kadın anormal bir şekilde yemek yiyorsa, büyük ihtimalle çok gergin ve stresli bir haldedir…
- Eğer bir Kadın ufak şeyler için bile ağlıyorsa, ya çok yumuşak kalplidir ya da masum olmasına rağmen suçlanıyordur…
- Eğer bir Kadın her şeye çok çabuk sinirleniyorsa, o halde sevgiye ihtiyacı vardır…

Sizce bu gözlemlerden ne kadar doğru?

0|0
8|1

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlarımızı seviyoruz. odun olsak da bazan. onlar bizim kadınlarımız.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• - Eğer bir Kadın çok fazla gülüyorsa – hatta saçma sapan şeylere bile – o halde içten içe büyük yalnızlık çekiyordur…
    - Eğer bir Kadın çok fazla uyuyorsa; büyük ihtimalle üzgündür, hüzünlüdür…
    - Eğer bir Kadın az konuşuyorsa – konuştuğunda ise hızlı konuşuyorsa – sır saklayacak birisidir ona güvenebilirsiniz…
    - Eğer bir Kadın ufak şeyler için bile ağlıyorsa, ya çok yumuşak kalplidir ya da masum olmasına rağmen suçlanıyordur…

Bence bunlar çok doğru beni tarif ediyolar :) ama ben stresliyken üzgünken anormal yemek yemiyorum hatta yemek yemiyorum...

0|0
    0|0
  • Hepsi de doğru.

0|0
    0|0
  • 3ten emin değilim ama digerleri doğru

0|0
    0|0
  • Çok uyurum ama üzgün hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Bence 3,4 dışında hepsi doğru

0|0
    0|0
    • Peki sence neden doğru/yanlış?

• Ben bu soruyu kendi kişisel özelliklerıme dayanarak cevapladım. cevaplayan arkadaslarımda o şekılde cevaplayacaktır

• Tabi ki öyle. Ben bu sonuçları bir insandan değil , çok sayıda bayandan aldım.

• Kişiden kişiye değişir bence genellemek doğru değil

0|0
    0|0
    • Genelleme değil zaten , çok sayıda insana sorulmuş ve cevapları karşısında söylenmiş ironiler.

• Cok uyuyanlarin kadinlar genelde mutsuzdurlar ben de bunun kanitlanmis haliyim sanirim :)

0|0
    0|0
    • Kendine bir kaç ilginç hobi edin.

• Hobi edinince gececek mi hersey bu mu cozumu?

• Evet bir meşguliyetin oluyor çünkü, hayatında seni bir şeyler oyalıyor.

• Cok cabuk agliyorum...

0|1
    0|0
    • Hayatta katlanamadığın bir çok şey vardır.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...