Hangi oyun veya romanın filmi yapılsın isterdiniz?

Bence "Clive Barker's Undying". Yıllardır bekliyorum ama umut yok gibi. Aklı başında birileri de "Hitman" ve "Max Payne"i baştan çekse harika olur. Kitaplardansa "Kaplan! Kaplan!".

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Half Life'ın filmi yapılsa efsane olur.

0|2
    0|1
    • Zamanında Crossfire'da "Kapıları kapatan oç kim?" nidalarını az işitmedik. Half Life'ın nasıl bir filmi olur bilmem ama olursa güzel olurdu.

• hakkaten onu asıl unuttuk ya

• İlk oyundan itibaren hikayesi beni benden alan bi' bu var. Son zamanlar içinse God of War diyebilirim.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 12

• Oyun:Planescape Torment,Sanitarium,Duke Nuke

Undying de şahane olurdu gerçekten.

Kitap:Shibumi,Death Gate Cycle serisi ve çizgiroman Sandman

Ayrıca:Kaplan Kaplan için şöyle bir şey var.2006'da yayın hakları alındı ama ses seda yok.Bekliyorum,heyecanla.Kaplan Kaplan'ı bilen birini görmek güzel. link

0|1
    0|0
    • Death Gate Cycle serisini bloglarda biraz araştırdım sonu rezil falan diyorlar bunun hakklında ne düşünüyorsun? Eğer çok iyiyse ben de okumak isterim.

• @meraklııkız Sonu öyle çok ahım şahım değil,kabul.Ancak hikaye boyu anlatılan Haplo(en sevdiğim fantastik roman karakteri),Alfred,Usta Hugh ve tabii ki Zifnab karakterleri,yaratılan evren,her şeyi ile şahane.Kitapların başı sıkabilir ancak pişman olmazsın.Tavsiye ederim.

• Moby Dick. Ellilerde, yetmişlerde, doksanlarda ve iki binlerde kimi filmleri, dizileri yapılmış olsa da hiçbirini beğenmedim. Gerçi 1956 yılı yapımı o kadar kötü olmamış ama yine de beni tatmin etmedi. İyi bir yönetmenin bu güzel serüveni adam gibi perdeye yansıtması lazım.

0|0
    0|2
    • Hay ağzın bal yesin... Donuna dolduran bir zıpır iken az izlemeden çizgi filmini tekrar tekrar. bilinçaltımda büyük yer işgal eder, hatta bilinçaltımın imparatorudur moby dick...

Bende sana Led Zeppelin'in Moby Dick şarkısını armağan edeyim.

• ellilerdekini ben beğenmiştim

• martin eden

0|0
    0|1
  • ölümcül deney ve avatarın kitabı olsaydı

Kevın Guılfoıle-Klon kitabınında filmi olsun isterdim

0|0
    0|1
  • Metal fırtına serisinin.

0|0
    0|2
  • Portal 'ın filmi olsa çok güzel olurdu veya half life.

0|0
    0|1
  • shantaram kitabının yapılsın isterim

0|0
    0|1
  • Yedinci papirus.

0|0
    0|1
  • Ata Mezarlıgı -mehmet mollaosmanoğlu :D tam bır hollywood senaryosu var kıtapta :D

0|0
    0|1
  • FEAR

0|0
    0|1
  • İskambil kağıtlarının esrarı.

0|0
    0|1
  • Fatal Frame 2-3

Silent Hill Downpour

Assasins Creed

0|0