Bilirse bir Ankaralılar bilir bu adamı :) VEK :D?

http://www.youtube.com/watch?v=NEHaeVT3cIU
herkes yabancı dinlemeye başladı onlarca yabancı isim dinliyor ben ise sürekli VEK ve Demi Lovato dinliyorum

sorun mu var bende bir ben mi dinliyorum bu adamı :D

Ankaralılar bilirse bilir bir galiba

sorun mu var bende? çok mu farklı bunları dinlemek

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sincanli vek :) candir o can :)

0|0
    0|0
    • çok seviyorum bu adamı :) Ankaraya gezmeye geldiğimde dönmedim akşam gazinosunda programında canlı canlı dinleyim diye ama o gün programı yokmuş ::( canlı canlı dinlemeyi çok istiyorum ya da görmeyi

• aynen öyle iyi ki Angaralıyım demeyi isterdim :D ama olsun kayseriden takipteyim hep

• Iyki ankaraliyim ben derim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• oyun havası seslendiren bir kişiyi severim o da ibocan :( bunlar ibocanın tırnağı olamaz kanısındayım :/

0|0
    0|0
    • İbocana bakarak daha hızlı bir hayran kitlesi elde ettiğini düşünüyorum cevap için teşekkürler

• Yeni çıktı bu adam güzel sesi var ve besteleri de gayet iyi.. yeni olmasına rağmen birçok Ankaralı sanatçıyı geride bıraktı ama ben yinede İbocan diyorum.;)

0|0
    0|0
    • adam gibi seven kalmadı parçasından başkası pek tutmadı bence İbocanın
      Vek çok daha hızlı popüler olup hayran kitlesi oluşturdu bence
      ben Vek in 23 tane parçasını ezberledim dinleye dinleye Kayseriliyim sorunlu muyum ben ya inanır mısınız her zaman Vek
      arada sırada ismet şekerci ömer faruk bostan falan var bide

• İbocan neyin kafasını yaşıyorsun sen le tutuldu ahtım var benimide söledi onun söyleyişi daha hoşuma gitti ama Veli erdemin tüm şarkılarını dinlemedim bir dinliyim bakym hepsini ;) ayrıca kayserililerinde Ankara sevdası geneldemi var :)

• neyin kafasını yaşıyorsun seni unuttum pardon :( oda baya popüler
      mesela veli erdem sıkı tut ve alda git gibi amatör klipli parçaları bile harika
      kayserililer ankarayı ya tam sever ya hiç sevmez öyle yani :)

• Ankara lıyım ama bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Sen de anlarsin favorim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ankarali değilim ama Yasemin, Namık, Turgut bunlari dinliyoz ya bide Oğuz Yılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...