Türk dizileri mi yabancı diziler mi tercihiniz?

ya genşler ben alışamıyorum bir türlü yani tabii ki ülkemi severim burada yapılanları desteklerim ama yok ya hiç doğru düzgün dizi yok.. şarkıcılarda öyle..
bugün en çok konuşulan dizilere bakıyorum mesela kiraz mevsimi falan.. hiç etkileyici değil.. var mı benim gibi düşünen?

Güncellemeler:
bu arada yabancı dizilerden en çok favorim
supernatural

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum
    Neden breaking bad değilde kaçak gelinler
    Neden spartacus, game of thorones değilde muhteşem yüzyıl?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bizi ülkeden sınırdışı edecekler yakında :) ama yok yani çoğu düz mantık ama muhteşem yüzyıl ezel ve kardeş payı iyiydi bence suskunları da bir ülke almış aynını çekicekmiş şarkıcı olarak yanlış düşünüyosun bence zeki müren müzeyyen senar sezen aksu sertap erener sıla varken tutup da lady gaga dinleyemem

0|1
    0|0
  • Tabii ki yabancı diziler, çok da fazla kaliteliler. Hiç bir türk dizisini izlemiyorum zaten.

0|1
    0|0
  • Ülkede yaratıcı senaryo zor bulunur ama Yedi Güzel Adam dizisini beğenirim
    Sanırım en yaratıcı dizi Selenaydı

0|1
    0|0
    • hmm bir bakıym o diziye..
      ya eskilerden bir Dadı yı izlerdim g. ergen.. zaten o da yabancı yapımdı..
      selenanın yapımcıları Türk müydü

• supernatural dan ötürü yabancı

0|1
    0|0
  • aynen ya bizim diziler de çok nadir iyi bişeyler çıkıyor. supernatural, lost, bates motel, american horror story, orphan black ve pretty little liars favori dizilerim.

0|1
    0|0
  • Yabanci dizilerin derinligini, kucuk detaylarini seviyorum. Mesela GoT veya Sherlock'da kucuk detaylardan bir cok teori uretilebiliyor ama yerli diziler cok sig.

0|1
    0|0
  • Supernaturel yeahhh. Türklerde kimin eli kimin cebinde belli değil. Yabancı foreva :D

0|1
    0|0
  • Lost, supernatural, pushing daisies falan severdim simdi birsey izlemiyorum.

1|1
    0|0
  • Fringe the walking dead ve supernatural en iyiler bence

0|1
    0|0
  • Ülkemizin dizileride iyi ama herzaman yabancı dizi ♥

0|1
    0|0
  • Sana katılıyorum, kesinlikle yabancı

0|1
    0|0
  • Senin gibi dusunuyorum -.-

0|1
    0|0
  • doctor who <3 <3 <3 <3

0|1
    0|0
  • en çok favorim mi :D o nasıl bir ifade

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynen noktasına kadar katılıyorum. Türk filmleri ya da dizileri yabancılarınkine göre çok basit ne olacağını iki bölüm önceden anlıyor insan. Mesela ben supernatural, teen wolf, the walking dead, once upon a time izliyorum kesinlikle türklerde iş yok bu konuda

0|1
    0|0
  • Biz dizi yapabiliyormuyuz?
    Türkiye'de dizi anlayışı
    Zengin kız fakir oğlan aşkı

Aşiret

Fakir kız zengin oğlan aşkı

Aşiret

Zengin ailelerin aşk hayatları

Aşiret

0|1
    0|0
  • Türk dizileri izlerim

0|1
    0|0
  • kesinlikle yabancı diziler , Türk dizilerinde ki gibi kimse aşk acısından intihar etmiyor. Bölümler saatlerce sürmüyor sıkmıyor. Görüntü kalitesi çok daha fazla

0|1
    0|0
  • Türkçe :) alt yazı okuması zor oluyo :)

0|1
    0|0
  • Televizyon izleyen var mı halen git kitap oku cik daga tasa tirman denize gir yoksa havuza git en kötü gel otur internetin basina.

0|0
    0|0
    • ben zamanında saydıklarından fazlasını yaptım panpa rahat ol sen.. şimdi çalışıyoruz
      işten gelmişim eee akşam dağa mı çıkayım
      senide görürüz... sorumluluk almaya başladığında sen bu saydıklarını yapabilecek misin bakalım

• Merak etme yeterince sorumlulugim var astsubayim gecemiz gunduzimuz yok bizim ama sosyal aktivitedende geri kalmiyoruz isteyrn herkes yapabilir bu soylediklerimi kitap okumak bukadar zor olamaz mesela...

• zaten kitap okuyorum.. sosyal aktivite iş gereği sadece hafta sonu.. ama kafayı dağıtmak gerek bazen.. elbette 7/24 tv int. başında değilim.. her saatimde bir program var.. hergün 1 saat dizi izlemenin sosyal olup olmamakla bir ilgisi yok.. okey?

Yükleniyor...