Değerli Üstadımız Kemal Sunal'a buradan neler söylemek istersiniz?

3 temmuz 2000 yılında aramızdan ayrılan kemal sunal'ı ölümünün 12. yılında özlemle anıyoruz..

asla unutulmayacaksin kemal sunal.

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Beni çocukluğumda filmleriyle dizisiyle sürekli güldüren abimi burdan saygıyla anıyorum. Özletti kendini. Daha çok yapacak işin vardı be Kemal Abi. Senden sonra burası çok bozuldu. Kendine komedyenim diyen şarlatanlar türedi. Osurmak espri oldu. Senin gibisi gelmedi ardından. Seni tanımadıkları için osurmaya gülen yeni bir nesil yetişiyor. Ülke desen batağın içinde. Senin ''Zübük'' isimli filmin bu günleri çok iyi anlatıyor. Hala aynı düzen var buralarda. Cami yaptıracağım diyen oyu alıyor. Sonra ekmeğine balını sürüyor. Film arşivini açıp açıp hala izliyorum. Gözlerim dünyada seni arıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• müfettiş şaban'ı kaldırır.

müfettiş: oğlum adın ne?

şaban: hz. Ebubekir

m: oğlum adın ne diye sordum?

ş: haaa hz. şaban

m: otur yerine

bu sefer güdük necmiyi kaldırır

m: kaç yaşındasın?

g: 1453

m: romayı kim yaktı?

g: anamız

m: senin anan kim?

g: kanuni sultan süleyman

m: ilk halife kim?

g: imparator neron

m: oğlum sen yanlış söylüyorsun. imparator neron hz. şaban ile romada... diye saçmalar

mahmut hocaya döner

m: ya mahmut hoca ben ne zaman bu sınıfa girsem garip bişeyler oluyor der ve kendini sınıftan zor atar.

özledik :(

1|0
    0|0
  • bi filminde kasapa yapıstırdığı laf dünyanın kapakları arasında yer alır ben ananın gittiği yerdeyim lafıyla gönlümde taht kurmustur her filmini ne kadar çokta izlemis olsam şu an televizyonda olsa tekrar açar izlerim ruhu şad mekanı cennet olsun

1|0
    1|0
  • onun gibisi bir daha olmayacak içler acısı ruhu şad olsun allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • film replikleri bile yillarca yediden yetmise herkesin ezberindeyse soyleyecek bisey kalmadi kendisi asirlarca hafizalarda kalir demekki

1|0
    0|0
  • onu görmek o kadar çok isterdim ki bi gülüşünü yada bi sesini duymak bı fotograf çekinmek en sevdiğim sanatçılardan biri her fılmını 100lerve kes ızlerm bıkmam mekanı cennet olsunn

1|0
    0|0
  • BÜYÜK İNSANLARIN ÖLÜMÜ GÜNEŞ TUTULMASINA BENZERMİŞ.!

1|1
    0|0
  • Şaban oğlu şaban

1|0
    0|0
  • üstadı özlememek elde değil,

1|0
    0|0
  • söylenecek çok şey var.

1|0
    0|0
  • evet, gözlerimizi açtığımızda Tv de bizi güldüren o ve onun gibi birkaç sanatçı vardı. ruhu şad olsun, toprağı bol olsun. Akşehir Nasreddin Hoca türbesine gittiğimde Kemal Sunal'ın heykeli oraya Nasreddin Hocanın türbesinin yakınına dikilmişti. demek unutulmamış... :)

0|0
    0|0
  • kemal abi keşke yaşasaydın seni çok seviyorum huzurlu uyu

1|1
    0|0
  • ramço7 ahbap: Allah rahmet eylesin.

en sevdiğim film sahnesi link

0|0
    0|0
  • mekanı cennet olsun.

1|0
    0|0
  • allah rahmey eylesın mekanı cennet olsun onun kdar gulduren bırı daha gelmedı...

0|0
    0|0
  • sohbet ortamında unutulmaz denir, ama korkarım bundan 10 sene sonra kimse hatırlamayacak

0|1
    1|0
    • Sen,ben,biz unutturmicaz...hala tosun paşa çıktığında gulucez..

• bundan 20 sene öncesi vefat etmiş sanatçıları hatırlayan yok aramızda, senin kadar iyimser olamıyorum

• Gönül istemez bole olsun...amaç mücadele zaten...elimizden geleni yapalimda...

• Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • Vafat ettiğinde çocuk yaşlardaydık ağlamıştım.. mekanı cennet olsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Allah gani gani rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • İlle de küfür ederek insan güldürülmeyeceğini öğreten büyük üstad.. Toprağın bol olsun, hala ilk izlediğim heyecanda izliyorum seni, mekanın cennet olsun inşallah..

1|0
    0|0
  • Çok severdim.Yıllardır aynı esprilere hala kahkaha atıyorum.Başkaydı.Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • neden bu kadar erken gidiyor bu düzgün insanlar onu anlamıyorun

1|0
    0|0
  • büyük bir sanatçı. mekanı cennet olsun.

0|0
    0|0
  • SENELER SONRA BİLE GÜLDÜREBİLEN TEK İNSAN ALLAH RAHMET EYLESİN..

0|1
    0|0
  • Mekanı cennet olsun...

1|1
    0|0
  • Unutulmaz o:( Allah ömür verirse çocuklarımda onun filmlerine gülecek.Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • unutur. arkadasim bile ara ara aklimdan cikiyorsa onu niye hatirlayayim?

0|2
    2|1
  • Allah mekanını cennet eylesin ..

0|0
    0|0
  • Saygiyla aniyorum.Mekani cennet olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...