Sağ elinizi mi, sol elinizi mi kullanıyorsunuz?

Sağ elinizi mi, sol elinizi mi kullanıyorsunuz? Ben ağırlıklı olarak sağ elimi kullanırım. Ama sol elimi de yazı yazarken, resim çizerken kullanabiliyorum..Ya siz? Hangi elinizi ağırlıklı olarak kullanıyorsunuz? İki elinizi de kullanabiliyor musunuz?

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sağ elini kullananlardanım. Sol elim beceriksizdir. Onunla bir şey yapamam ben :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• hangisi elime geçerse onu kullanıyorum diyesim geldi... :)

Ama solla yazi yazamam. Yani yazarim da, okuyamam :)

ama lehim falan yaparken iki elimide koordineli kullanırım. Sorun etmem el değiştirim diye. Ama sağ daha bi iyi gibi...

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle... Normalde sağ elimi kullanırım, yazı yazarken, bir iş yaparken vs. Sol elimi genelde de enstrümanımda kullanıyorum... :) Yanlış anlaşılmasın sakın enstrümanım derken telli çalgılar grubu diyelim :D Sol elimi sadece enstrüman çalarken kullanıyorum mecburen, onda da sol elinizin pratik ve hızlı olması gerekiyor. :)

0|0
    0|0
  • yazı yazarken ve özellilkle hareket çekerken sağ elimi kullanırım . Şaak diye güzel ses çıkıyor aksi takdirde sol elle çok anlamsız olur.

1|0
    0|0
  • Sağcıyımdır sol elimle hiç bir halt yapamam.lakin sol ayağım fena değildir güzel frikik atardım:)

0|1
    0|0
  • Hep sağ Kullanıyorum Dönerkende özellikle sağ köşelerden dönüyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben küçüklüğümden beridir ikisinide eşit kullandım.Birgün lazım olur diye iyiki öyle düşünmüşüm şimdi çok faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • Sadece sağ elimi kullanırım. Sol elim sağa göre daha pasif.

Hatta bir ara pazulardan bile çok dikkat edince farkettiğim bir zayıflık vardı. Onu telafi etmek için Dambıl ve sık sık ile bayağı yüklenmiştim.

0|0
    0|0
  • bende sağ elimi kullanıyorum sol bir işe yaramıyor oraya buraya çarpmasın die vucuduma bantladım onuda:P

0|1
    0|0
  • Yazarken, çizerken, basketbol ve teniste falan hep sağ. Ama Güç/Yumruk gibi şeylerde sol. Sol kolum daha kuvvetli, sağ daha isabetli.

0|0
    0|0
  • Ben solağım. Fakat elimi sağa alıştırdım. Sağım öldürür. solum süründürür. :) Ayaklarda da sadece solumu kullanabiliyorum. Sağ hiç yok.

1|0
    0|0
  • solak oldugumdan sol elime yatkınım.

0|0
    0|0
  • Yazı yazarken sol elimi kullanırım, dolayısı ile saatim sağdadır. Fakat diğer tüm işler için iki elimi de kullanabilirim; satta sağlak gibi gitar ve bateri çalarım.

0|0
    0|0
  • nasıl bir faydası olacak bu bilginin?

0|0
    0|0
  • sol elim tam bi odun benim =)

1|0
    0|0
  • tabi ki her iki elimide kullanabiliyorumm:D

0|0
    0|0
  • sol ama gerektiği durumlarda sağ kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • işe göre değişir :) yazarken sağ ağır iş yaparken sol önceliktir:)

0|0
    0|0
  • solcuyum

0|0
    0|0
  • cift elliyim ben, o an hangi elim denk gelmisse onunla yazarim ya da o eli kullanirim

0|0
    0|0
  • ... Sağ !

0|0
    0|0
  • ayrımcılığı sevmem, hangisine denk gelirse, ama genelde sağa çekiyorum.

0|0
    0|0
  • Sol elimi kullanırım , ama sağ elim daha güclüdür. yemeğide sağ ile yerim

0|0
    0|0
  • solağım sağı kullanamıyom

0|0
    0|0
  • ikisinede iş bölümü yapıyorum çalışın köleler : )

0|0
    0|0
  • bende solakgillerdenim

yalnız sağ ile sol farkediyor..

senin gibi değilim

0|0
    0|0
  • ellerde sol pasif kalıyor ama ayaklarda her ikisinide :)

0|0
    0|0
  • ikisini de gayet iyi kullanabiliyorum ama sağ bir başka.

0|0
    0|0
  • Ben genelde sağ elimi kullanırım sol elimlede kanalları değiştiririm.

0|1
    0|0
  • ikisi de.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Tanıdığım bütün solaklar çok zeki ve çalışkan insanlardı.. Bence beyinleri sağlakların düzenine göre kurulmuş bir dünyada yaşadıkları için daha çok çalışıyor.

Ben ağırlıklı olarak sağ elimi kullanıyorum, bazende sol, ya da ikisi birlikte :)

0|0
    0|0
  • sağ elimi

0|0
    0|0
  • ben sürekli sağ elimi kullanıorum ama sağ elime bişey olurda kullanamazsam diye sol elimide kullanmaya gayret ediyorum

1|0
    0|0
  • her ikisinide rahatlıkla kullanıyorum sola daha çok ağırlık veriyorum

0|0
    0|0
  • ikisinide rahatlıkla kullanabiliyorum

ama tabiki en güzel yazıyıda sağ elimle yazıyorum

sol elımle yazdıgımda yazım bıraz yamuklasabılıyor..

iş ağırlığa gelincede ikisidede iş görebiliyorum

0|0
    0|0
  • İki elimide kullanabiliyorum. Sag ile yazi yazmaya baslamistim ilk ama liseden beri sol elimlede yaziyorum, Sol elim daha guclu.

0|0
    0|0
  • bende snn gibi ikisini kullananlardanım normalde solak değilim ama yazmak hariç ondada arasıra solu kullanırım ama onun hariç genelde sol elimi kullanırım

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • Solağım. Sağ elimi -- eskiden mouse kullanmak dışında -- kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • sağ elimi kullanıyorum sol elimle hiçbir işi beceremem:)

0|0
    0|0
  • sağ

0|0
    0|0
  • sağ elımı kullanırım

0|0
    0|0
  • Solağım :)

0|0
    0|0
  • solakim ben