En sevdiğiniz roman, şiir, hikaye veya film kesiti ya da sizi en iyi anlatan söz?

Mesela benim "Akvaryumdaki balıkları severiz. Bize kendi yaşamımızı hatırlatırlar, biz de iyi beslenmemize rağmen etrafımızdaki camdan duvarların ötesine geçemeyiz" çok hoşuma gidiyor. Sizinki?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları şiir sevmez, çünkü onların yaraları yoktur,
    yaraladıkları vardır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben seni kilisenin kapısında cevşen satan dedenin umuduyla sevdim.”Amca buraya müslümanlar gelmez, burada boşuna satmaya çalışma bunları, istersen bir caminin önüne git.” dedim.” Ben bunları satmayı düşünmüyorum evlat , insanlar kiliseye girerken bu adamın elindekiler ne diye düşünsünler istiyorum.
    Caminin önünde elbette çok fazla kişi alır bu cevşenleri , çünkü onlar zaten ezbere yaşıyorlar, düşünmüyorlar artık, inançları var ve peşinden gidiyorlar. Sorgulamaktan vazgeçmişler, bunun için de yazanı kontrol bile etmeden boyunlarına takarlar. ” dedi. O gün o dededen hayata daha farklı bakmayı öğrendim. Aşk bazen kiliseye girerken karşımıza çıkan cevşendir, dedim.

Sabah Uykum

2|0
    0|0
  • Belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder bayılıyoırum bu söze

1|0
    0|0
  • Yedi Güzel Adam dizisini izlemeni tavsiye ederim. Bu benim keyfimi yerine getiriyor. Zihnimi, bakış açımı özgür kılıyor.

1|0
    0|0
  • Büyük olsun, seneye de giyer. Diye buyutulen cocuklardik biz.

O yuzden hep bir beden buyuk geliriz ruhumuzu anlamayanlara.

1|0
    1|0
  • başkası olma kendin ol :)

1|0
    0|0
  • Bende mutlu olacam Bu gün değil ama elbet bir gün

1|0
    0|0
  • Ümit Yaşar Oğuzcan - birgün anlarsın. ..

1|0
    0|0
  • Ağır roman:güzelleş be oğlum şimdilik ölene dek hayttasın :)) cok seviyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdiye kadar çok kitap okudum en beğendiklerim fısıltı serisi, bir gün, bir soru bir aşk, franz kafka :)

1|0
    0|0
  • Seninkinden aklima geldi
    Aklımdasın diyen balıklar, ömrümsün diyen kelebekler gördüm..

1|1
    0|0
Yükleniyor...