Kitapseverer bakabilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Maneviyatı yüksek kişisel gelişim tarzında hayatıma birşeyler katacak kitap önerilerinizi bekliyorum. Tesekkurler :)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaşını bilmiyorum ama, bazı kitaplar var ki kaç yaşında okursam okuyayım dersler veriyor, ağlatıyor, ama sen kişisel demişsin bilmiyorum pek tarzım değil aslında, soruna yanıt olmayabilir ama Desperate Housewives diye bir dizi vardı, 8 sezonluk bir dizi, alt yazı izleyebilirsin, her bölümde ders çıkartılacak şeyler vardı, ileyebilirsin, benim arkadaşım olmuştu o dizi, Türk versiyonu yüzünden ön yargın varsa önyargılarını yık, dizi biraz rahat yani 13+ ona göre, kitaba gelince en son Gülse Birsel'in ve Filiz Akın'In kişisel gelişim kitabını okumuştum.. Cevabını isediğin gibi yanıtlayaadığım için özür diliyorum, saygılar.. (Okumak güzeldir, asla o yoldan şaşma)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Vehbi Vakkasoğlu.
    Vehbi Yıldız.
    Halit Ertuğrul.

Benim size tavsiye edeceklerim bunlar. Tabii çok fazla var ama okumadığım için bir şey diyemeyeceğim. Gerçekten hem gündelik hayata, hem uhrevi hayata yatırım için bu kitaplar ideal gibi gözüküyor.

Ben özellikle Halit Ertuğrul'dan bahsetmek istiyorum.
    "Kendini Arayan Adam" ve "Düzceli Mehmed" tam istediğiniz kitaplar bana göre. Bu kitaplar gerçek yaşamı konu alan kitaplar olup, benim hayatıma bir şeyler katmışlığı vardır.

Fakat bir uyarıda bulunmak istiyorum; bu tür kitapların tesiri açısından çok fazla okumamak lazım. Ben Halit Ertuğrul'un çoğu kitabını okudum ve tesiri kalmadı. 2 kitabını okumak yeterlidir. Diğer kitapları da bu şekildedir. Ama tabii size kalmış.

Hoşça kalın.

0|1
    0|0
  • ömer seyfettin-kaşağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uğur Koşar-Allah de Ötesini Bırak

0|0
    0|0
  • öğretmenin not defteri :D okumalsn

0|0