Türkiye nin hepsini gezdiniz mi?

Türkiye nin her tarafını gezdiniz mi? Merak ettiginiz yerler var mı? Benim çok var turlara katılmak her tarafı görmek istiyorum çünkü Türkiye saklı bir cennet bence sizce de öyle değil mi?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• malesef gitmediğim çok yer var daha ve bende gezmek istiyorum

1|0
    0|1
    • İşte bende onun şaşkınlığındayim neyse bari şanslisinn

• ben en iyi cevap seçilmek için cevap yazmıyorum ama yinede teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 22

• %90 gezmedim

0|0
    0|0
  • Güneydoğu dışında her yerini gezdim evet Karadeniz turuna katıldım :)

0|0
    0|0
  • gezdiğim illeri sayıyorum en başta yaşadığım il İstanbul ardından memleketim olan giresun u çıkaralım :D

bilecik edirne tekirdağın tüm sahilleri cide bartın amasra kastamonu denizli antalya Ankara İzmir konya sinop ordu samsun artvin van urfa :D

0|0
    0|0
  • içinde insan olmasa güzel coğrafya aslında :/

0|0
    0|0
  • Izmire ve ankaraya gitmedim. Muğlada yaşadım. Antalyaya gittim. Çanakkale'ye sürekli giderim. Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve Karadeniz şehirlerinin tamamı batum Gürcistan dahil hepsini gezdim. Denizli ye bursaya Balıkesir e Nevşehir e konyaya gittim. Isparta'da okudum ilk üniversiteyi. Güney doğuya gitmedim henüz

0|0
    0|0
  • 40 vilayet gezdim. En güzel yer antalya.

0|0
    0|0
  • bulundugum ilden okudugm ile baska hiçbiryere gidemedim :)

0|0
    0|0
  • Babamın mesleği dolayısıyla bir çok şehir gezdik. 4/2'sini gezmişimdir

0|0
    0|0
  • Yarısını bile gezemedim :D

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yasiyorum. Giresun trabzon rize mersin antalya bodrum datca soke kusadasi İzmir denizli ayvalik akcay erdek bursa yalova avsa marmara adasi gibi yerleri gorme firsatim oldu.

0|0
    0|0
  • Zaman lazım ama günümüzde de hiç yok.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 70 ili gezdim, kesinlikle gezmenizi öneririm.

0|0
    0|0
  • Ardahan diye bir yer var. oraya gitmeni tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Yok daha gezmeyi sadece 20 tane ile gidebildim sırayla

0|0
    0|0
  • türkiyenin hepsini gezmedim malsef

0|0
    0|0
  • Yoo bir s*k yok kara toprak hep

0|0
    0|0
  • Dörtte ikisini gezdim geri kalaninida gormeyi ve gezmeyi cok istiyorum.

0|0
    0|0
  • Az kaldı :))

0|0
    0|0
  • Yüzde 60 diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Ankara, Antalya, adana mersin. k. maras, adıyaman, en çok gitmek istediğim istanbulla, trabzonn :(

0|0
    0|0
    • Bende istiyorum yaa Ankarada yaşıyorum mersini Antalya'yi deagördüm dediklerinden ama diğerlerini istiyorum çok

• burdur ıspartada güzeldir bu arada onları unutmuşum

• Hee vet saklı cennet
    gezmeye kalk biri seni oralarda biyerde vursun
    ya da bu yabancı diye keklesin 5 liralık yemegi 20-30 a ye felan fealn
    sadece köy yerlerini gezersen baska
    Sen dünyayı gezdin mi?
    Herkes yaşadıgı ülkeyi metheder. Aslında her ülkenin güzelyerleri vardır tabi. burası da güzel bir ülke. Ama sadece bizim ülke güzel diye bir kelime hatasına düşmesek daha iyi olacak.
    dünyada o kadar cok eşsiz güzellik var ki bizler gezemedigimiz icin bilmiyoruz o yüzden gezdigimiz kadar güzel diyoruz. mesela marmaris kuşadası muhtesemdir ya tek tek symamayım ama sadece Türkiye mi güzel? phuket adası? girit? ibiza? yeni zellanda?
    acıkcası o kadar cok resim atardım ki simdi icinden secemez sadece yaşadıgın ülke güzel dedigin cümleyi cöpe atmak zorunda kalırdın

0|0
    0|1
    • Bu ne demek? Sence benim aradığım bir Ibiza bir girit bir maldivler bir Hawaii bir Dubai değil ben ülkeme aşığım önce bir ülkemi göriyim ben ülkemin temiz insanları derim evet kötüleride vardır ama yinede ülkem derim. Önce bir ülkeni gez sonra dünya yi gez sen Türkiye de yaşamıyomusun Türkiyeli değil misin bu cevabın güzel değil

• Türklükle alakası yok
      Türklükten bahsedeceksen eger anayurdu gezmekten bahsedeceksin
      Orta asyadan geldik neden oraları merak etmiyorsun? oralarda da cennet gibi yerleer var. neyse konu uzadı herkesin görüşüne saygı.
      Alakası yok sen benim yazdıklarımdan birşey anlamamışsın cocukluguna verdim

• Orta Asya yi falan merak etmiyorum bıktım bu Türklük ordan doğdu laflarina gelemiyorum babam oyle diyo ama bana gore sacma abicim bak ben burada doğdum benim ülkemde burası ne alaka birde Amerika yi merak ederim o kadar ben senin ne demek istediğini anladim çok Türkçüysen önce bir ülkendekilere saygın olsun Allah bilir mutsuz boş bir insansındir şu cevabından belli!

• çoğu yerini gezdim antep adana mardin musaybin kızıl tepe diyar bakır maraş kara deniz vs görev icabı birazda eğlence için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yurt dışı daha iyi bence

1|0
    0|0
  • Karadenizi gezdim, iç Anadolu da yaşadım tatile hep akdenize gidiyoruz marmaraya da gittim. Bir tek doğuya gitmedim o da bence en guzelidir

0|0
    0|0
    • Doğu da güzeldir. Bence en güzeli Ege ve Karadeniz ben Akdenizi gördüm içanadoluyuda Egeyi de biliyorum oraliyim bir Karadeniz ve Doğu kaldı

• Karadeniz de her yer ağaç cidden ama him gelişmemiş insanı hem yobaz hem de çarpık kentleşme var. Ama gerçekten de her yer ağaç, her yer ot bildiğin doğayla iç içe yaşıyorsun

• Fransa da heryeri gezdim de türkiye de tek tük

0|1
    0|0
  • Hayır ama çok isterim :)

0|0
    0|0
  • doğu anadolu falan gitmedim

0|0
    0|0
  • 48 il türkiyede 32 il yurtdışında :)

0|0
    0|0