Herhangi bir dergiye abone misiniz?

15-20 yıl önce ve daha daha önce dergiler çok önemliydi, şimdi önemini kaybetti ama spesifik olarak takip edenler var. Siz ne tür bir dergiye abonesiniz?

• Sanat
    22% (2)14% (1)19% (3)Oy Ver
  • Spor
    11% (1)57% (4)31% (5)Oy Ver
  • Siyaset
    22% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • Ekonomi
    0% (0)14% (1)6% (1)Oy Ver
  • Aktüalite
    45% (4)15% (1)32% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın geçmişe kadar Bilim ve Teknik abonesiydim. Eski tadı alamadım diye bıraktım birkaç yıl önce.

Bu aralar, yabancı astronomi dergilerine abone olmayı düşünüyorum. Hala sky&telescope mu, astronomy magazine mi bilemedim. Gerçi onlarında e-dergi olmayanları biraz pahalı ama elinde dergi tutup okumak en güzeli.

Oyun (F) Bilim (astronomi)

0|1
    0|0
    • wayyy astronomi he... +1 Bu ilgi nereden?

• tabiki ilgim var:) sen de oku ne duruyorsun

• ben elektrik elektronik mühendisi oldum, bir ara astronomi yüksek lisans yapmaya heveslendim. Aslında hala bölümlere yakın bir şehirde iş bulursam düşünmüyor değilim; sırf ilgi ve meraktan.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bilim teknik abonesiydim eskiden ama değişti, çok popüler bilime kaydı, artık almıyorum. Zamanında Nokta okurdum, kapandı gitti. Şimdilerde yemek kültürümü geliştirmek ve daha da iyi bir aşçı olabilmek için Lezzet dergisi alıyorum. Arada Penguen ve Bayan Yani dergilerini alırım

0|0
    0|0
  • Aboneliğim yok ama Başkent Üniversitesinin Bütün Dünya dergisini takip ediyorum her ay. Atlas ve National da gözüme çarptıkça alıyorum eskisi kadar sık değil

0|0
    0|0
  • Degilim ama babam çok alıyo.Atlas,genç beyin flan.bi ara cok cosmopolitan alırdım

0|0
    0|0
  • Eve her dondugumde masamin ustunde kocaman bir yigin dergi oluyor. Turk Solu, Uykusuz ve Penguen. Apolitik bir insanimdir genel olarak ama Turk Solu ilgimi cekiyor...

0|0
    0|0
  • ıphone me indirdim oto haber sofra elle cosmopolitan. okuyorum yani

0|0
    0|0
  • genc beyin..

beyin gücü

genc gelişim..okuyorumda o hangi kategoriye giriyor=/şıklarda bulamadım..bilim dedim ben

0|0
    0|0
  • Artik neyin onemi kaldiki

0|0
    0|0
  • goncadan sızıntıya ...d.d.d.d.d.d.

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • Arada bir instyle.

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bilim ve teknik bir ara ntv bilim vardı o da fena değildi. D&R gezerken popular science diye dergi aldım okudum fakat pek sarmadı. içeriği boş geldi biraz. şu anda piyasada bilgi yönünden en tatmin edicisi bilim teknik sanırım. eskiden PC World , PC net , Chip falanda alırdım ama artık çok boş yazılar yazıyorlar ürün tanıtımından öteye gitmiyorlar.

0|0
    0|0
  • dergiler önemini kaybeti mi? saçmalama. dergiler daha çok satılıyor. özellikle ev dekor dergileri. ve moda dergileri. ben bu iki tarzı da alıyorum biri evimi diğeri kendimi modaya sokmak için.

0|0
    0|1
  • ekonomi dergileri alıyorum.

0|0
    0|0
  • Ekonomist, Capital, NatGeo, Klass, Gentleman (yakın zamanda kapandı)

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • muscle & fitness

0|0
    0|0
  • men' health...

medical magazine

medikal tribüne

aktüel tıp

0|0
    0|0
  • hayır hiç olmadım şu anda da değilim

0|0
    0|0
  • spordu galatasaraya ama artık değil

0|0
    0|0
  • sızıntı :D abilerciyiz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe , IT business, Capital , Mens health

0|0
    0|0
  • MetalHammer ve Grafik tasarım dergilerine aboneyim. Eskiden de bilim teknik falan vardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...