Gökçeada'ya giden var mı?

Tatile gidicez ama yer bulamıyoruz ya edirne erikli yada çanakkale diyoruz ama iki yerede gittik ben gökçeadayı merak ediyorum ve orayı istiyorum gideniniz varmı denizi nasıl günlük kiralık yazlık var mı bolca

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet ama çok uzak istanbuldan epey yorucu oluyor. iyice düşün .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gökçeada ya gitmediysen muhakka gitmelisin çok güzel çok şirin denizi de çok güzeldir

Eğlence yoktu benim gittiğim zaman ama kafa dinlemek için ideal bir yerdir

0|0
    0|0
  • süper bir yer gerçektende tarih kokuyor herşey daha duruyor orda ama sağlam bir rehber bulmanız lazım

0|0
    0|0
  • eriklide çok sinek var ,bozca adaya gittim avşa adasını tavsiye ederim ucuz ve denizi güzel

gökçe adaya gitmedim hiç

0|0
    0|0
  • Sana küçükkuyudan çok temiz bir yer öneririm. Eşyalar sıfır gibi. Fiyat uygun. Ama ada başka tabi.

0|0
    0|0
  • gerçekten güzel bir yer ama daha çok ağva veya kefken sakinlik açısından güzeldir.

0|0
    0|0
  • anzak koyundan itibaren görmüştüm hoş bir yere benziyo.

0|0
    0|0
  • Çk güzel bir yerr manzara felan o biçim bence güzel bir tercih olmus

0|0
    0|0
  • Bolca vardır ben çok tatil yaptım denizi ve kumsalı da çok iyidir tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • datça derim tavsiyem size o dur başka yer tanımam

0|0
    0|0
  • ben gittim çok güzel bir ada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bozcaadaya gelsene.

0|0
    0|0
  • tarihiyle harika deniziylede harika ama ulaşım açısından zorlayabilir belkide yaz olduğu için çokta zor olmaz ama assos'a da gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ara sıra giderim, cok sakin bir yer, kiralık evlerde uygun diye biliyorum, rum evlerini, gezmeden, barba yorgo sarabı icmeden, ve bolca ev yapımı sarap almadan donme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...