• Sor
  • Bence

Göçmen kızlarının güzel olduğu söylenir sizlerin bakışı nedir?

Bir çok kişiden duymuşumdur, güzel olurlar diye. Hem kültürleri, hem dış görünümü ile örnek kişilermiş. Acaba siz de böyle mi düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Muhacir yada macir diye anılan kesimi kastetmişsin. Yunanistan ve Bulgar göçmenleri var, yani Marmara Bölgede Adapazarı, Bursa, İzmit, Tekirdağ bölgelerinde yoğun oturan komşularımız. Elbette kızlarının kendine has bir güzelliği var. Balkan bölgelerinde yaşayan ataları sayesinde ayrı bir güzellik kazanmışlar. İşyerinde çıkmama felsefem var ama şu ara bu kuralı bir Yunan maciri kız yüzünden ezdim ezeceğim ((= Bu kadar mı güzel olunur, tatlı tatlı konuşulur. İstanbul şivesine kasmaması apayrı hoşuma gidiyor ((=Ama işyerinden bir hatunla çıkmama kuralı hep önüme çıkıyor ((=

• bahsetmeye çalıştığım bu. bende göçmenim ve her yerde farkediliyorum. sadece güzellik değil ama göçmen misin sözünü çok duyuyorum girdiğim ortamlarda diyorum ki acaba şive bozukluğu mu var öyle birşey değilmiş hoş bir duruşmuş muş yani :)

• Öncekileri Göster
    • ossun artık biz kızlardan birinin trakyalı olduğunu biliyoruz ((= yandın sen, trakya örf adetleri ilgili soru sorayım da bak seni nasıl deşifre ediyorum ((=

• bu sitede bir sürü trakyalı vardır hangisini deşifre ettiğinizi bile bilmiyorsunuz.. başarılar dilerim size :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Göçmen derken hangi göçmenler ?

• Ben Afrika göçmenlerini sevmem. Sen hangi göçmelerden bahsediyorsun?

• balkan göçmenleri bulgristan falan..

• İzmir'de onların arasında büyüdüm ben. Güzellikleri yüzdeye vuracak olursan çok ahim şahım değil ve bizim insanımızla aynı orana sahip ve zaten soylarımız birbirine karıştığından bu son derece normal. Bence onların en ayırd edici özellikleri çok çalışkan olmalarıdır. Hepsi arı gibi maşallah.

• alımlı kibar oldukları söylenir. evet haklısınız çalışkan ve disiplinli insanlar

• Var mı tanıdığın? Söyle beni bulsun! :)

• elbette var :D

• Öncekileri Göster
    • Etmiyorum. 15 yıllık gözlemimi aktarıyorum... Öyle olmayanlarda var ama çok azınlıkta. Uğraşılmaz valla. Göçmen, iyidir... Söyle valla göçmen arkadaşına, burda talibi var :)

• :)) peki söylerim :P

• Bizim buralarda göçmen konutları var. Bir içim su hepsi:) Sarı sarı ne güzeller. Çakma değil haa gerçek sarılar:)

• göçmen deyince aklıma iranlı felan gelmekte onun için hiç iyi düşünmüyorum aslında :D

• gocmenler ki genelde slav kokeni olan melezler bunlar ve evet guzel olurlar... zaten dunyanin neresine gidersen git, bir kac irkin karisimi olan insanlar her zaman goze batar

• yooo bursada yaşamama rağmen ben duymadım öyle birşey...kültür ve görünüşü olumlu yönde değiştirmek eğitimle kazanılır...ailenizin sizi eğitmek için maddi ve manevi çabası varsa en iyi siz olursunuz... bence izmirin kızları hepsinden daha güzel...

• izmir göçmendir zaten :)

• Öncekileri Göster
    • balkan göçmenlerinin çoğu İzmir'e yerleşmiştir göç zamanı.. balkan savaşlarında olan göç

• size katılmıyorum...anadolunun her tarafında var onlar...bakın fb başkanı aziz yıldırım diyarbakır lice nüfusuna kayıtlıdır ama aslen balkan göçmeni..genellikle o göçmenler bursa ve istanbul gibi marmarada toplanmışlardır...

Kızlar Ne Diyor 3

• benim anne tarafım yunanistan göçmeni. hepsi renkli gözlü, sarışın, kızıl; ya da annem gibi siyah saç yeşil göz beyaz ten gibi dikkat çekici kombinasyonlara sahip olduklarından güzel geliyorlar insanlara. yoksa balkan kökenliler anadolu insanından daha güzel gibi bir çıkarım çok doğru olmaz sanırım.

• sadece fiziki güzellik değil de kültür olarak falan da bakıyorum olaya. Göçmen denildiğinde insanların farklı bir yaklaşmı oluyor olumlu yönde :)

• Öncekileri Göster
    • "benim anne tarafım yunanistan göçmeni"
      benim de baba tarafım :)

• eh tabi her tabir görecelidir herşey :) evet cidden öyledir göçmenler bence '

• Liseden sınıf arkadaşım bulgar göçmeniydi, kaba saba, çam yarması gibi biriydi.

• hımm farklı biriymiş. tabiriniz çok hoş :d

• Teşekkürler :)

• her 3 tanıdığımdan 2sinin soyu sopu göçmenlere dayanıyor. Ne kadar göçmen var aklım almıyorgenelde sarışın renkli göz oluyorlar, evet güzelceler.

• türkiye nüfusunun yaklaşık yüzde kırk beşinin tamamıyla ya da bir taraftan göçmen olduğu tahmin ediliyor. günün istatistiki bilgisi de benden olsun dedim:)

• pekkomikçiğim :)

• teşekkürler :)

Yükleniyor...