Göçmen kızlarının güzel olduğu söylenir sizlerin bakışı nedir?

Bir çok kişiden duymuşumdur, güzel olurlar diye. Hem kültürleri, hem dış görünümü ile örnek kişilermiş. Acaba siz de böyle mi düşünüyorsunuz?

En İyi Görüş

• Muhacir yada macir diye anılan kesimi kastetmişsin. Yunanistan ve Bulgar göçmenleri var, yani Marmara Bölgede Adapazarı, Bursa, İzmit, Tekirdağ bölgelerinde yoğun oturan komşularımız. Elbette kızlarının kendine has bir güzelliği var. Balkan bölgelerinde yaşayan ataları sayesinde ayrı bir güzellik kazanmışlar. İşyerinde çıkmama felsefem var ama şu ara bu kuralı bir Yunan maciri kız yüzünden ezdim ezeceğim ((= Bu kadar mı güzel olunur, tatlı tatlı konuşulur. İstanbul şivesine kasmaması apayrı hoşuma gidiyor ((=

Ama işyerinden bir hatunla çıkmama kuralı hep önüme çıkıyor ((=

• bahsetmeye çalıştığım bu. bende göçmenim ve her yerde farkediliyorum. sadece güzellik değil ama göçmen misin sözünü çok duyuyorum girdiğim ortamlarda diyorum ki acaba şive bozukluğu mu var öyle birşey değilmiş hoş bir duruşmuş muş yani :)

• Öncekileri Göster
    • ossun artık biz kızlardan birinin trakyalı olduğunu biliyoruz ((= yandın sen, trakya örf adetleri ilgili soru sorayım da bak seni nasıl deşifre ediyorum ((=

• bu sitede bir sürü trakyalı vardır hangisini deşifre ettiğinizi bile bilmiyorsunuz.. başarılar dilerim size :)