Evrime inanıyor musunuz?

Evrim hakkında düşünceleriniz nelerdir. Evrim hakkında ne biliyorsunuz nerden okudunuz kim anlattı ?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Vikipedia dan okudum, kitaptan okudum, evrimcilerden okudum, Bölümüm Biyoloji, bir de derste okudum, ama inanmıyorum ;=)

Hem sen az önce "Evrim bir inanç değil bilim dalı" nutukları atmıyor muydun, madem inanç değil, neden "Evrime inanıyor musunuz?" diye bir soru soruyorsun? ;) Madem o kadar ki kesin bir şey bizim tartışmamıza ihtiyaç duymuyordur, tartışan tartışmış, bilime yamayan yamamış, bize söyleyecek söz kalmamış, ne yaparlarsa yapsınlar, beni bozmaz ;)

Ama Evrim de inandığım tek şey şu ki, Evrim'in gerçekliğini kanıtlayacaklar diye çok pozitif bilime ışık tuttular, bu bir gerçek... Bu yüzden yanlış şeylere inanılmasını da seviyorum... Fikirler farklı olmasaydı, bilim gelişmezdi ;)

0|2
    0|0
    • benim kendi bölümüm ile alakalı olduğu için böyle küçük sosyal araştırmalar yapmayı seviyorum. öyle karmaşık cümlelerle samimi cevaplar alamazsın hiç bir zaman için. dile pelesenk olmuş kulakta yer etmiş cümleler bu araştırmalar için idealdir .)

• Sosyal araştırmalar iyidir ;)

• Darwin'in teoremini okudum , bi kitap vardı şöyle bi göz gezdirdim .

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • iyi kizdir.

0|1
    1|0
  • inanmıyorum. zaten inandıgım o kadar az sey var ki.

0|0
    0|0
  • evrime inanmıyorum ama canlıların ortak ilişkilerini incelemesi bilime ışık tutuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1)Evrime inanıyorum.Bir güç var.

2)Evrim bence çok güzel

3)Evrim,tüm insanların maymundan geldiğini anlatır.Bundan ibaret işte.

4)Facebook'tan okudum

5)Harun Yahya anlatıyor,çok güzel.

0|0
    0|0
  • inanamamak lazım bu teorilere saçmalık bunlar

0|1
    0|0
  • maymunların insan olduğu gün inanırım.

2|0
    1|0
  • ben şahsen bazılarının ekzotik ekvator orangutanından geldiğine inanıyorum :D

1|0
    0|0
  • Maymun insan ara formu bulunmadı ama direk maymundan bi sabah insan olarak uyanan varsa bilemiicem ..

0|0
    1|0
  • Evrime inanıyorum.Çok güzel,çok efendi,çok doğrucu bir kişi kendisi.

0|0
    0|0
    • bişi sorucm baslık acamadım engellediğim kişiler benim sorularıma yorum yapabilirler mi?

• :)))) yakalandın galiba :D tikiii serserii :D nasıl bir isim ya o :D tiki :D ergen ismi gibi

• Ergenlikte almıştım.Hala kullanıyorum.

• Evrim inanç değildir.

1|0
    0|0
  • Hadi "atesitler" açıklayın

0|1
    1|0
  • "... evrimi" boşluğu doldur

0|0
    0|0
  • Bir maymun üstünde çalışmalarımız var panpa eğitiyoz insan yapacaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...