Piyano çalmasını seven var mı ?

link online piyano canı sıkılanlar için vermek istedim buyrun:)

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• oyy güzel oldu bu, piyanom gözümde tütüyordu ne zamandır:)

1|0
    0|1
  • ve klavyede h h g D s h h g D s h J h g D s s D D D d s s h h g D s s s h h çalın bakalım :)

link

1|1
    0|0
    • nasıl buldn bunu ya tek tek çıkardn mı o harfleri :D

• yok hayır :) Virtual Piano Facebook sayfasında böyle bikaç şarkının daha harfleri var, Mozart bile çaldım ne diyosun :P

• profesyonel olarak bilmiyorum ama bi kaç şarkı notası bilince kolay ve zevkli oluyo piyano,teşekkürler :)

0|1
    0|0
  • bennnn piyano bir aşk

0|1
    1|0
  • ay bu harika bişeeey :D taşekkürleer 5 yıldızı bastım!

1|1
    1|1
  • Çok teşekkürler, :) Piyano çalmaya acayıp merakım var, iyi geldi. Sağolasın.

0|1
    0|0
    • :) ne demek işine yaradıysa ne mutlu :)

• çok güzel bir şey ya denedim süper

0|1
    1|0
  • Sevseydim çalabilirdim.

0|1
    1|1
  • keman calmayı seven var olur mu :DD

0|1
    1|1
    • olur:) bi kızın keman çalması çok hoşuma gitmiştir :) ben bu online bi yazılım diye vermek istedim :)

• çok karışık bu ya, ing anlamayana türkçe versyon olaydı iyiydi :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• severiöuygulama yok piyasada yanlız adamakıllı. bulursanız veya bildiğiniz uygulama varsa pcye indirebileceğim yollarsanız sevinirim

0|1
    0|0
    • severim uygulama yok piyasada yanlız adamakıllı. bulursanız veya bildiğiniz uygulama varsa pcye indirebileceğim yollarsanız sevinirim yazacaktım niye böyle oldu anlamadm :D

• Usta piyanoyu felaket severim ama çalamıyorum.Şu verdigin linkteki sitedeki piyanonun benzeri programı varmı acaba.

0|1
    1|0
  • ben severim site de gayet başarılı... youtube da bazı parçalar nasıl çalınır videoları var " how to play piano ..." boşluğa sevdiğiniz popüler parçanın ismini yazın illaki biri videosunu yüklemiştir... ben bayağı bir şey öğrendim youtube dan...

0|1
    0|0
  • virtuoso application u var bende :) telefonda pianomdan uzaksam bile hasret gideriyorum :D

0|1
    1|0
  • fdfdfadsp - tupa - uoas - ufdfdfadsp - tupa - usap - asdf - ogfd - ifds - udsa - ufuffxdfdfdfdfdfdfadsp - tupa - uoas - ufdfdfadsp - tupa - usap

0|0
    0|0
  • acaip piyano çalarım 9.senfoni falan vız gelir tırıs gider o kadar iyiyim yani :D

0|0
    0|0
  • hayatımda daha piyanoya dokunmadım :/ :) belkide görmediğimdendir :)

0|0
    0|0
  • Piyano çalmayı gerçekten çok seviyorum. Ama şimdiye kadar hiç çalma imkanım olmadı.

0|1
    1|0
  • eksi (-) leri toplayın sayın, işte o kadar müslümcü var aramızda... o yea

0|0
    0|0
  • İlk parçamı burada çıkartmıştım. Vay anasını be duygulandım şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...