Tavsiye ettigim filmler (sizlere gozden irak pek fazla bilinmeyen guzel filmleri tavsiye ediyorum) Okur musunuz?

İntenette gezerken gozumuze hep ayni filmler tavsiye ediliyor duzgun film bulamiyoeum diyorsaniz alin size bir liste muhakak degerlendirin (EİC secilecektir sizden de tavsiye beklerim)

A) AGUST RUSH: dingin kafayla muhakak izlenmesi gereken film statusune girer filmde birde supriz var:-)
B) YARİM KALAN SARKİ;bu da ayni sekilde vurdulu kirdili olmayan fakat cok huzunlu diyebilecegim bir film
C) HATCİKO:basrolde bir kopegin olduguna bakmayin 26 yasindayim ve beni bu yasima kadar aglatabilen tek film
D) JAKUZİ EKSPRES:konusu zaman yolculugu olan dinamik bir film
E) YUKARİ BAK;bir animasyon filmidir, bazi yerlerinin oldukca yurek burkucu oldugunu soyliyeyim
F) VANİLLA SKY;bir tom cruse filmi populer bir film olmasina ragmen bilmeyen ve izlemeyen sayisi oldukca fazla
G) MAJESTİC; bir jim carry filmi fakat bence bugune kadar cekilmis en iyi jim carry fikmidir/sahsi dusuncem
H) BADSLAM:Konusu hos ve etkiliyici diyebilecegim bir film muhakak izleyin
İ) DEAD OF THE DAWN (1978) ve karsinizda zombi filmlerinin krali izlemeyen kalmasin bu turun en iyisi diyebilirim lakin bulmasi oldukca zor
J) KAZA KURSUNU;Katerina hegl in kendisine askik ettigi bir film komedi
K) BULUT ATLASİ;TOM HAKS, HUGH GRAT, HALLE BERRY gibi yildizlarin oynadigi guzel bir bilim kurgu
L) NOTTİNGHİLL:julia roberts, hugh grant in mucizeler yarattigi bir film ask filmi
M) MUHTESEM BAY GATBY;Bİr leonardo di caprio fikmi olmasina ragmen ulkemizde pek bilinmiyor gozden kacmis muthis bir film surukleyici
Neyse simdilik bu kadar isteyen varsa devami gelecek

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence devamı gelmeli

0|0
    0|0
    • Hay hay yakinda korku filmi listesi hazirlayacam orada bekleriz

• Evet anladım da bilim kurgu felan da olabilir korku sevmiyorum hiç:))

• Tesekkurler en iyi cevap için :)))

Kızlar Ne Diyor 6

• Yazdığın bütün filmleri izledim Muhteşem Gatsby'nin ise kitabını da okudum. Bir şah eser.. Leonardo'nun oyunculuğu Carey'in zarifliği ile film harika derecede harmanlanmış.

0|0
    0|0
  • bunların arasın da sadece yukarı bak'ı izledim

0|0
    0|0
  • aralarından bir bulut atlasını izledim. bir şey anlamadım ondan da :/

0|0
    0|0
  • Sadece yukarıya bakı izlemişim ama ekledim izlicem

0|0
    0|0
  • The great gatsby 😍😍 görüntüsü muhtesemdi

0|0
    0|0
    • Evet haklisin ve ne var biliyor musun bu film hiz tutmadi sinemada ama dvd si yok satiyor

• Ne icin? @izetaltinmese

• dünkü kaldırılan sorun ile ilgili @aboutme
      Sorun olcaksa tamam iyi günler

• Buradakiler sırf korku filmi olmuş olsaydı hepsini izlemiş olurdum

0|0
    0|0
    • Yarin yeni bir listeyle gelecem ilginc ve yine goz ardi edilmis filmler olacak beklim yine

Erkekler Ne Diyor 3

• yukarı bak ve muhteşem bay gatsby bilmeyen yoktur yav.

0|0
    0|0
  • Filmlerin cogunu izlemisim ama saol bir kac tanesini izleme listeme ekledim :)

0|0
    0|0
  • DEAD OF THE DAWN bence türünün en iyisini 28 hafta sonrayla paylasabılır panpa ıkısıde ıyı fılmler

0|0
    0|0
    • Dogru soyluyorsunda ben dahacok bilinmedik filmleri yazdim aramayin burada bulasiniz diye:)

• anladım bro zaten bır kaçı hariç diğerlerini izledim başarılı seçimler kendı gorusumce

• Mutans zombi yi izledin mi oda guzeldir fakat zombiler biraz hareketli ama konu iyi oyuncukar iyi

Yükleniyor...