Dünyanın her yerinde Türk var mı?

her yerde her an bir Türk'le karşılaşmak mümkünmü ? yoksa yok artık o kadar da olmaz denilen yerler var mı ? bence Tibet'te ; ve Alaska gibi yerlerde yokuzdur .

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• vardır diye düşünüyorum,Malezya'da minicik bir adada karşıma Türk çıktıktan sonra kuzey kutupları dahil olmak üzere her yerde Türk olduğuna inanır oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• valla bence biz her yerdeyiz ekinokswestcan. arkadaşım bir iş için çin'e gitmiş mesela, kendine bir çekçek kiralamak istemiş. bindiğinde şogfr (diyeyim artık, başka ne denir bilemedim) dönüp 'nereye gidelim abi' diye sormuş!

aynı arkadaş (ki kendisi denizcidir) papua yeni gine'de halay çeken çizgili pijama giymiş bir grup babayiğitle karşılaştığına da yemin ediyor. e ben daha ne diyeyim:)

0|0
    0|0
  • Dünyanın hiç bilinmedik yerlerine Işık okullarını boşu boşuna yapmamışlardır bence.

link

0|0
    0|0
  • Kuzey Kore.

0|0
    0|0
  • vardir bence

0|0
    0|0
  • Mu'dan sonra öyle olduk,evet.

0|0
    0|0
  • bence mümkünnn

0|0
    0|0
  • 1 tane de olsa mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • la biz heryerdeyiz oollumm ayık olun :D

0|0
    0|0
  • Karşılaşmasan bile vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Porsiyon yemek söyleyip, gelen yemeği dürüm yapan birini görürsen o Türktür... Dünyanın her yerinde mutlaka görürsün :)))

0|0
    0|0
  • tabiki yok,o kadar da abartmayın

0|0
    0|0
  • var! gittigim her ulkede gordum, alaskada da var turkler. tibeti bilmiyorum henuz denemedim :D

0|0
    0|0
  • Aman kardeşim Allah gecinden versin. Dünya' yı taş devrine mi döndüreceksin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...