Resim yapmayı sever misiniz? Kara kalem sever misiniz? Sanatla aranız nasıl :))?

Resim yapmayı sever misiniz? Kara kalem sever misiniz? Ben sıkıldığım zamanlar çizim yaparım arada. Cami ve superman bakmadan çizdim :D Can sıkıntısı işte :)) http://imgur.com/TgsVJrH

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yavuz Selim küpeli olmuş yanlış o fotograf şah ismaile ait

0|0
    0|0
    • Bende öyle biliyordum ama o resim Yavuz Sultan Selim'e ait. Ayrıca o küpe de takmıştı.

• Aslında bunun kanıtı yok ama yavuz selimin çoğu sözüne bakılarak tabi diğer resimlerinede %20 gibi bir olasılık var küpe taktığına dair

Kızlar Ne Diyor 7

• grafik okuduğum için mecbur ama severek çiziyorum, çizimlerin iyi hoş.. ama sanki monitör üzerine koyulmuş öyle çizilmiş gibi.. kendin bakmadan çizdiysende bence hatları o kadar keskin yapma tonlama yapıp kendini geliştirebilirsin..

0|0
    0|0
    • Cami ve superman'ı bakmadan çizdim sadece. Diğerlerini bakarak çizdim. Ben ressam değilim ama resim yapmayı severim ):

• Cok severim sanata ve sanat tarihinede bayiliyorum. Ayrica ellerine saglik guzel cizmissin desenler cok hos olmus.

0|0
    0|0
  • Hiç beceremem diye düşünürdüm ki aslında baya çizebiliyor muşum geçen sene keşfetmiştim kendimi bir ara geliştiricem :)

0|0
    0|0
  • Bunları denerim de yapamam ben daha çok renkli boyalar falan kullanırım ama karakalemlere bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Resim yeteneğim sıfır :D

0|0
    0|0
  • hiç yapamam

0|0
    0|0
  • Resimi çok severim yapmayıda çok isterim kara kalemide severim resim sevilmezmi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kafamin içinde çok güzel resimler geçiyor ama iş onu kağıda dokmeye gelince en fazla çöp adam çizebiliyorum

0|0
    0|0
  • bir zamanlar çok severdim iyi çizerdim lakin artık sıkılıyorum içimden gelmiyor çizmek

0|0
    0|0
  • Cin ali anca çizerim. Çizimlerin güzel olmuş.

0|0
    0|0
  • bunların yerine daha sanatsal şeyler çizip çizimlerini değerlendirebilirsin...

0|0
    0|0
    • Benim resim yapma becerim pek yok, sadece bakarak bu kadar çizebiliyorum ancak.

• Ama cizimin iyimis bende prof olarak yapiyosun sandim

Yükleniyor...