Kurt adam mı vampir mi?

Hangi ırkı seçerdiniz?Ben şahsen kurtadamı seçerdim,çünkü ne zaman bu tarz bir film izlesem kurtadamlara benide ısırın diyorum bende sizle beraber saldırayım diyorum(garip insanım ne yazık ki)

Güncellemeler:
Vampir olunca da ölebiliyorsun,Güneş,gümüş kazıklar vs vs Blade'de gördüm :D

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• ne kurt adam ne de vampir ben şekil değiştiren bir cadı olmak isterdim:))

Ama illa da içinden birisi olacaksa vampir olmayı tercih ederim,geceleri gündüzlerden daha güzel ve vampirlerin soğuk oluşları hoşuma gidiyor :)

0|0
    0|1
  • Vampir olayım ben , hep taş gibi kalıyosun ohh miss ...

0|1
    0|1
  • Benimde vampirliğe karşı bir ilgim ne yapacağız şimdi.. Keşke vampir olsaydım diyorum Vampir günlüklerini izlerken.. Ne saçma değil mi? Bu konuyla ilgili birkaç bir şey baktım netten ama ne yazık ki vampir diye bir şey yok.. Sadece Porfiria denen bir hastalıktan ibaret..

0|0
    0|0
  • ben vampir olmak isterdim.Sıcak yaz günlerinde ohh serin serin insan kanı.Ama bi sevgilim olsa onun kurt adam olmasını isterdim neden bilmem

0|0
    0|0
  • Prenses olmayı tercih ederim.:)

0|0
    2|2
  • Vampirr :)

0|0
    0|1
  • hybrid olsun.

0|0
    0|0
  • bana da kurtadamlar sempatik geliyo

0|0
    0|0
  • ikisi de midemi bulandırıyor . Nietchenin insanüstüsü olmak isterdim bkz : Böyle Buyurdu Zerdüşt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• adam daywalker haci onun gibi olmak güzel olurdu

0|1
    0|0
  • kendımı bı an twilihgt da zannetim.. tip boy olarak jacob a daha yakınım..

kurt dedım

0|1
    0|0
  • Olayı bilmeyenler sallar vampir kurtadam diye ama kurtadamlar mitolojide zaten vampirleri öldürmesi için yaratılmıştır.

0|0
    0|0
  • filmlerde hep yakışıklı adamları seçtiklerinden midir nedir vampirler daha seksi görünüyo.

0|0
    0|0
  • Vampir olmak daha iyi ya, sonsuza kadar yaşıyorlar falan

0|0
    0|0
  • arkadaşlar kurtlara saygım var çok severim hatta atalarımız türklerin değil ingilizlerin de ama kurtadamlar güçlü soruyu okumadınız mı hangisi karizmatik demiyor orda hangisi güçlü kurtadamlar

0|0
    0|0
  • bende kurt adamlara katiliyorum cunku vampirligin bi hastalik oldunu okumustum ama kurt adam olduktan sonra insana donmiceksem muhtemelen

vampir derdim

0|0
    0|0
  • age of vampires.geceleri severim kendimi vampir gibi hissetigim oluyordu ama beni kan tutar.meyveli soda icen vampir olmak daha guzel olur yada enerji icecegi.

0|0
    0|0
  • Bence az biraz vampirlik var zaten. Gündüzleri çok uyuşuk bir insanım. Güneş batınca kendime geliyorum.

0|0
    0|1
  • vampirle kurt kirmasi olayim ben.

1|0
    0|0
  • kurt adam...

0|1
    0|0
  • Milliyetçi kimliğinden ötürü kurtadam sempatizanı olan insanlar var :(

0|0
    0|0
  • vampir :F ölmüyosun yaşlanmıyosun falan.

0|0
    0|0
  • Wampir iyidir ; )

0|0
    0|1
Yükleniyor...