Manganın bu şarkısına bir bakar mısınız? Sözleri çok enteresan?

Bu şarkı kime ithafen yazılmış sizce? Tanrıya mı şeytana mı yoksa sadece vefasız bir kız arkadaşa mı?
http://www.youtube.com/watch?v=6qRQm2QXDAs

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Manga grubu ateist değil arkadaşım hatta youtube a yağmur Sarıgül yaz ezan sesiyle ilgili videosunu izle. Hem ayrıca yağmur Sarıgül (e. gitarist) babası tasavvufi çalgı olan ney çalmaktadır. İnşallah kelimesini de sıklıkla kullanırlar.

0|0
    0|0
    • o zaman neden böyle bir şarkı yapma gereği duydular?

• Beni benimle bırak sözünün hikayesi var. Cem bahtiyar (bas gitar) konser de bir kitleye bizi bizimle bırakın demiş ve bunu şarkıya çevirmişler ve nakarata uygun sözler yazmışlar.

• Hem bir ateist boyle şeyler yazmaz. Çunku ateist allaha inanamaz. Neden inanmadığı bir Allaha sozler yazar ki? Ve bence şeytana da yazılmadı çunku genel olarak duygu aşktır şarkılarda neden şeytana yazılsın bu şarkı sevgiliye yazılmış diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Ferman ateist değil zeki bir adam ben çok hayranıydım eskiden ve bu şarkısınıda çok severim
    Hayırsız sevgiliyw hitap etmiş
    Hala seviyorum şarkılarını

0|0
    0|0
  • Böyle şeytana ve tanrıya niye söylenmiş olsun ki

0|0
    0|0
  • Güzel şarkı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Biyerde tanrıya söylediğini duymuştum.

0|0
    0|0
    • evet sözleri çok açık ama daha başka bir anlam olduğunu düşünüyorum şarkıda.. hem günahım varsa o benim borcumdur diyo beni benimle bırak diyo sanki şeytanla konuşur gibi geldi. belki ikisine de birden yazmıştır kim bilir :)

• kendisi söylemiş röporjatın tekinde

Yükleniyor...