Bir kızın isteği üzerine karakalem çalışması yaptım?

Siz nasıl buldunuz? http://i.hizliresim.com/5Rpobj.jpg (detay detay detay detay)

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• program yapmış olmasın

1|0
    0|0
    • program kullandığımı nerden anladın :)

• harcamadım zaten merak etme, görür görmez anlaşılıyo. Anlamamak için salak olmak lazım. Fotoğrafı alıp programla karakalem çalışmasına dönüştürmüşsün işte. Anlamayanlar için söyliyim resim çok ayrıntılı ve düzgün, çizim olmadığı çok belli

• İşte bende sana bunu sormuştum teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 13

• Resimden azıcık anlayan birisi bunun el yapımı olmadığını anlar. Eğer sen çizemiyorsan çizebilen birisine çizdir. Olsun bitsin :)

0|0
    0|0
    • Kardeş işte bende bunu el ile çizilmiş gibi yapmak istiyorum var mı bir önerin? :)

• Hmm. Aceleyse bilemem ama program falan. Zannetmem olacağını. Sonuçta eğer resmi ona vereceksen baskı olduğu anlaşılır kalem izleri olmaz yani.

• Facebooktan atcaktım resmi :D

• program

0|0
    0|0
  • Güzel programmış adı ne?

0|0
    0|0
  • Sen onun siyah beyaz fotografinin ustunden kursun kalemle boyamissin.

0|0
    0|0
  • bir grafiker olarak yorum yapmak istiyorum bunu sen yapmamışsın resmi çizim haline getirmişsin:)

0|0
    0|0
    • Yorumları oku istersen :)

• Valla ben direk soruyu okuyup cevap yazdım:)

• Sende haklısın :) fikirlerinizi merak ettim zaten sorudada el ile çizdim demedim karakalem çalışması yaptım dedim sonuçta bilgisayardanda olsa yaptım :)

• Güldürdün

0|0
    0|0
  • Cizim olmasada iyidir

0|0
    0|0
  • Photoscapele yaptığını bu kadar belli etmeseydin keşke :( üzdün ::::((:(:(

0|0
    0|0

• Tüh bak en azından photoscape kullanmayı biliyor heralde dedim ama o da yokmuş :( üzüldüm senin adına :( Allah yardımcın olsun :(

• Photoscape çok kullandım zamanında merak etme FotoSketcher bu iş için hazırlanmış özel bir program yani bu program varken niye Photoscape kullanayımki.

• Ben programdan yapıldım diye haykırıyor resmen :)

0|0
    0|0
    • FotoSketcher ile tasarladım sadece nediyeceğinizi merak ettim soruda zaten çizdim demedim karakalem çalışması yaptım dedim evet karakalem çalışması yaptım bilgisayardanda olsa sonuçta yaptım :) ama haykıran tarafınıda söylersen sevinirim gölgelemede felanmı sorun var yoksa çokmu gerçekci?

• İlgilenmiyorum bu konularla bilemeyeceğim bir bilene sor

• Tamam teşekkür ederim.

• Guzel...
    Bende isterim :)

1|0
    1|0
  • Foto Sketcher dan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Efekt :)

0|0
    0|0
  • Bunu sen yaptığı na eminmisin kuzum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende isterim :/

0|0
    0|0
  • Hangi programı kullandın?

Anltsna brz. s. s. s

1|0
    0|0

• Bizde karakalem yapıyoruz hocam anlıyoruz :)

• Kardeşim nerden anladın işte bide onu söylesen gölgelemedenmi yoksa çok gerçekci duruyor ondanmı? ben pek anlamamda :)

• bu programla yapılabılıyor
    http://www.dumpr.net/sketch.php
    kandırma milleti

0|0
    0|0
    • hadi canım :D anlamamak için salak olmak lazım zaten nediyeceğinizi merak ettim.

• eline sağlık devam et

0|0
    0|0
  • Program bu bildiğin, alnımız da "keriz" yazıyor sanırsam

0|0
    0|0
    • Ben zaten el ile çizdim demedim soruyu iyi oku karakalem çalışması yaptım programdanda olsa yaptım yani birde yorumları oku istersen.

• Tamam kardeşim sen öyle diyorsan öyledir. polemiğe giremem seninle kolay gelsin.

• sağol sanada.

• Ps'deki filtrelerden değil mi bu? Ne kara kalemi dayı bilmesek yedircen

0|0
    0|0
    • Kardeş sorumda zaten el ile çizdim demedim farkındaysan karakalem çalışması yaptım dedim sonuçta bilgisayardanda olsa yaptım sadece fikirlerinizi merak ettim :)

• Tamam denerim işime yarar inşAllah teşekkürler :)

• Başkan birde link atsana o eklentinin ben bulamadım tam olarak anlatırsan sevinirim.

Yükleniyor...