Klasik kitapları ucuza nereden bulurum?

Klasik Türk ve dünya eserlerini sevmeme rağmen mali durumum bu duruma pek elverişli değil. Kadıköy, Taksim gibi yerlerde bulabilirim ancak ders programım dolayısıyla oraya gitmeye pek imkan bulamıyorum. Küçükçekmece civarında orijinallerini bulabiliceğim yerler önerir misiniz? Kapıda ödeme yapan sitede önerebilirsiniz.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Can kız.

Ayın 17'sinde, Beyoğlu'nda -geleneksel- Sahaf Festivali başlıyor. 8. si. Aslıhan Pasaj önderliğinde, pek çok irili ufaklı sahaf, standlardaki yerini alacak. Tepebaşı'nda, TRT binasının hemen ilişiğinde. Hakikatten istemediğin kadar "klasiği" orada altın tepsi içerisinde önünde bulacaksın. Hem arz çeşitliliği hem fiyat itibariyle, daha uygun bir platform var mı, bilemiyorum. Bir gününü ayırabilirsin herhalde.

Samimiyetiyle, TÜYAP'ın ruhsuzluğuna ve makanikliğine yüz kere tercih ederim. Kırmızı halılar ve VIP konuklar da yok.

Bir öneri. Denemeni rica ederim.

1|0
    0|0
    • Bundan hiç haberim yoktu, teşekkürler. Cidden güzel bir şey olucağa benziyor, direk oraya gitmem en iyisi sanırım. Tekrar teşekkürler cidden.

• Rica ederim. Pişman olmazsın diyeyim. çok liste yaptırtmıştır bibliyofillere.

Erkekler Ne Diyor 2

• Beyazittaki sahaflar çarşısı

1|0
    0|0
  • Kopyala-yapıştır, orijinal fikrin pratik temelden uzak operasyonel uzantısıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bakırköy tren istasyonunda sahaflar var. yerini sorarsan tarif ederler.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Orada orijinal demiştim zaten.

• Beyoğlu'nda yapılıcak sahafa katılmata kararverdim aslında. Yine de ilginize teşekkür ederim.

• ukitap diye bir site var ikinci el toptan satıyolar ucuz oluyo.

1|0
    0|0
    • Nedense güvenemedim o siteye. Birisiyle anlamışken sürekli ertelemesi filan şüphe yarattı site konusunda.

• o kişiyle ilgilidir, ben gayet sorunsuz bir takas yapmıştım. ama sorun çıkartacağını düşündüğüm biri ısrarlar takas yapmak istedi ona dönmedim mesela. siteyle alakalı değil yani.

• İlk konuştuğum kişinin öyle yapması bana olumsuz düşündürttü. Tekrar bakarım öyleyse, sağolun.

Yükleniyor...