Kpss hakkında bilgi verir misiniz?

İlk defa kpss sınavına giricem. Bu tarz sınavlardan hiç anlamam. Çok az kaldı çalışmaları nasıl daha güçlendirebilirim. Giriş belgesine zaman gelecek. Kaç puandan sonra geçmiş olurum ya da puan neye göre geçerli oluyo. Yardım lütfennn...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Haftaya ösym de açiklanir ordan çikti belgeni alirsin onunla beraber gidersin sinava gircegin okula atanman için baya yüksek puan istiyolar normal bir memur olabilmen için en az 80 puan yapman lazim bende giricem ama çok fazla umudum yok matematik ve türkçem iyi anaysa felanda çalistim eğer eksiklerij coksa matematiğe agirlik ver standart sapmasi cok onun:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende gircem, sınava bir hafta kala sınava giriceğimiz yerler açıklanır, ösym nin sitesinden bu giriceğimiz yeri çıkartcaz o kağıtla gidicez sınava. genel yetenek ve genel kültürden oluşuyo biliyosun. genel kültür içersinde tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel bilgiler ve genel yetenekte türkçe ve matematik var. 4 yanlış bir doğruyu götürüyor. biryerlere girebilmen için en az 80 civarı alman gerek. bundan sonra çalışmalarına hangi derslerde daha iyisen onlardan çalışmaya devam etmelisin. türkçe özellikle, başka sorun varsa sorabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Cok sagol cok guzel anlatmissin. Peki her bolum esit mi. Yoksa agirlikli olan var mi en cok calismam gereken

• yok canım eşit, matematik daha çok puan getiriyor diye bişey yok. genel kültür 60 soru genel yetenek 60 soru. sınav süresi 120 dk. yani soru basına 1 dk hızlı okuyarak çözmek gerek

• Heh o zaman iyi madem. Okumam hizlidr

Yükleniyor...