Metal müzik dinleyen kişileri toplum itici mi görüyor?

Metal müziği dinleyen kişileri toplum itici mi görüyor?

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Aslında zaten iticidir, ama dinliyoruz işte...

0|0
    0|1
  • Metal ve rock dinleyen grupları toplum satanist müziği diye kendilerini şartlandırmış o yuzden herhalde. Bende elektro gitar dinlesem annemin bakışları değişiyor :)

0|1
    0|0
  • Müzik evrenseldir.Kim neyi dinliyorsa saygı duymak gerekli.

1|1
    0|0
  • Toplumun bir şeyden anladığı yok.

0|2
    0|0
  • ne görürlerse görsünler metal çok sevdigim bi tarz.

0|0
    0|0
  • metal müzik dinleyen biri olarak bence itici görmüyorlar yani en azından çevremden daha öyle bi tepki almadım ; bi tepki alsam bile bu dinlemeyi brakacağım anlamına gelmez zaten...

0|0
    0|0
  • evet itici hic böyle sacma müzik görmedim ya :D

0|1
    0|7
    • Peki mantıklı olan müzik hangisidir sana göre?

• Sana birisi black metal dinletmiş. Bunu da tüm metal türlerinin daha da kötüsü itici ve saçma diyerek metal müzik dinleyenleride hor görmüş oluyorsun. -1 !

• cok fazla gürültülü ve kulak tırmalıyor ..haliyle cocuk sesinden bile rahatsız olan toplumuuzdan bunu sevmelerini bekleyemezsin ki buna bende dahalim:/

0|0
    0|1
  • metal hayattır ne düşündükleri umurumda değil

1|0
    0|0
  • toplum herkese kıl boşver

1|0
    0|0
  • Yoo herkes her istediğini dinleyebilir. Bilmeyene değişik gelebilir ama itici değil..

0|0
    0|0
  • ben severim (y)

0|0
    0|0
  • özellikle uzun kıvırcık saçlı olanları çok itici.kısa boylu olanları da.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Metal up your ass

\m/

0|0
    1|0
  • herkes nasıl mutlu öyle yaşasın...toplumun beni nasıl gördüğüne pek takmadım...satanist damgası yenilen zamanda değiliz en azından...ki satanist olsamda beni bağlardı lakin insanlar hep bi otorite kurma peşinde...kendileri gibi olmayana tahammül edemiyorlar...güneş sadece onlara doğuyor sanıyorlar...herkes farklı renktir gökkuşağı gibi bir arada yaşatmak önemli olan farklı renkleri...ama insanlar bunu anlamıyor işte...gerçi bana nasıl bakarlarsa baksınlar...istediğini yapsınlar bana zararları dokunamaz...insanları severim ama damarıma basmasın kimseyi tanımam o an işte...hayatımızı yaşıyoruz kimsenin tavuğuna kış demedik...bugüne kadar ama insanlar garip bi canlı türü işte...dert isteyene dert oluruz sorun yok...

0|0
    0|0
  • Atayis satanis bulduk beyler saldırın!

1|0
    0|1
  • Black ve gothıc metalcileri gördüğüm zaman önlerine para atasım geliyo Bukadar özenti bir tür Olamaz :D özellikle Kızların Giyimleri daha 16 sında gözlerine Sıyah kalem çekip altıne dantelli don giymelerine hastasıyım :=)

Rock yaşamdır metal gerçek isyandır := ) özentimiz olmasınlar efendileri olalım

EXTREME ASSAULT / DEATH THRASH

1|0
    0|0
  • Metal müzik dinliyenleri dışlamıyorlar hard rock tarzı giyindiğinde insanlar garip karşılıyorlar hani şu metalvilerin sanıyor ya herkes simsiyah giyinmeyi yada garip saç şekilleri satanist satanist davranmayı ilk olarak o tarz ve satanistlik hard rockdan çıkmadır metalciler normal rock cu gibi giyinen insanlar sadece müzikleri çılgınca

0|0
    0|0
  • Müzik zevki yüksek değil deyip toplumu aşağılamak olmaz kardeşim..en iyi cevap seçmişin ama yalnış..Arabesk dinleyen kesimi de metalciler itici görüyo..Biz de mi diyelim..sizin zevkiniz yüksek değil diye.

0|0
    0|0
  • black metalciler gülmez ! ! !

0|0
    0|0
  • L takılı mı kaldı neyin vurgusunu yapmaya çalıştın.

1|0
    1|1
    • Başlık uzasın istedim aklıma bu geldi.

• Bizim zamanımızda dil anlatım tarzı dersler vardı artık kalkmış anlaşılan. Başlık bulma konusunda bu kadar sıkıntı çekiyorsan algılamanı tahmin bile edemiyorum.

• Geçen gün metal dinliyorum diye beni elektrikli testere ile kovaladılar :(

0|0
    0|0
  • Heavy metal dinlerken öcü gibi bakıyorlar lakin daha yumuşak müziklerde hoşlarına gittiği oluyor.

0|0
    0|0
  • Metal müzikten çok reggaecileri itici görüyorlar ama metalciler de az değil. En çok yapılan yorum da ''bunlar kendi b.klarıyla yaşıyorlar''.

0|0
    0|0
  • O önyargılar gün geçtikçe yok olduğunu düşünmekteyim,

0|0
    0|0
  • bidefa metalcilerin birini kucağında oturuyordum müziğe başlar başlamaz kıyamet koptu ondan beri metalci görsem o an aklıma geliyor

0|0
    0|0
  • Kızım metalci olsa o anki ruh halime bağlı olarak ya psikoloğa götürürüm ya da evlatlıktan reddederim

0|0
    1|1
  • toplumda sorun var.

0|0
    0|0
  • benim başım ağrıyor dinlerken ama tenekecileri severim :)

0|0
    0|0
  • Metal dinlerim ve bunu yadırgayan olmadı..

0|0
    0|0
  • Yeni moda şeriatçı olmak, yani ne yapsan batacak zaten adamım.

0|0
    0|0
  • Yok kkardesim ne alakasi var... Gayet hos;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...