Yabancı film ya da dizi?

arkadaşlar daha önce ingilizcemi geliştirmek için ne yapabilirim diye sormuştum alt yazılı filmlerin de etkili olabileceğini söylediler peki böyle bir film önerisi olan var mı alt yazılı sıkılmadan izleyebileceğim güzel bir film ya da dizi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi izlersen senin icin daha iyi olur. Zamanla karakterlere iyice ısınır ve tamamen aksanini ya da kimin nasıl bir ingilzce kullandığını anlamaya başlarsın. Sana Lost'u onerebilirim çünkü ingilizcesini basit buluyorum bence ondan başla ama daha eğlenceli bir seyler istiyorsan Hot in Cleveland güzeldir hem orda kızlardan birisi ingiliz yani hem ingiliz hem de Amerikan aksanini farklarıyla birlikte gorursun. Once türkce alt yazıyla bakarak izle daha sonra aynı bölümü ingilizce alt yazıyla izle. Kolay gelsin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• tavsiyen için çok teşekkür ederim başta hot in cleveland'ı izliyordum ama çok zorladı beni daha sonra 2 broke girls'e başladım daha iyi oldu şimdilk iyi gidiyor :))

• O da guzel ama şu fakir olan kız cok hızlı konuşuyor zorlanırsın diye onu söylemek istemedim :) rica ederim. Iyi eğlenceler ;)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

• mezarına tüküreceğim 1 2

0|0
    0|0
Yükleniyor...