Terörden en çok çeken ülke ?

Terör belasından en çok çeken ülke sizce ne Ben Türkiye ve Amerika gibi görüyorum

Güncellemeler:
Ergenekon Terör Örgütünü bilmeyenler var galiba Kendi Uçağını üstümüze düşüren bizim askerimiz olamaz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• irlanda, ispanya, turkiye, afrika'da kuzey-guney catismasi yasayanlar, bir cok guney amerika ulkesi, kafkaslar, cin'in ozerk olmaya calisan bolumu vs.. terorun olmadigi yer yok reyiz

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence terör denilen illet en çok Türkiyemin belini büküyor ve bir numaralı destekcisi amerika teröründe amerikanında allah belasını versin kendi pisliklerinde boğulsunlar inşallah

0|0
    0|0
    • Bizim bizim bile demek istemiyorum bak bazı azınlıklar destek vermese Amerika bi halt yapamaz

• Başka ülkelerin terörden çekip çekmemeleri umrumda değil.Türkiyem çekmesin artık yeter (=

0|0
    0|0
    • soruya göre cevap versene ayrıca düşüncen ne kadar kötü bi düşünce onlarda insan değil mi ?

• Saçma sapan konuşursan veririm ikiz kulelerin yıkılmasına sevinmişindir sen allah bilir

• kötü düşüncelere sahip olduğumu düşünme lütfen ben sadece kendi ülkemi daha fazla önemsiyorum (=

Erkekler Ne Diyor 2

• Amerika terörden ne çekmiş ki? İkiz kulelerden bahsediyorsan o kendi tezgahladığı bir oyunun kirli sahnesiydi sadece. Maksat dünyaya islamın terör olduğunu göstermekti ve bunu çok iyi de başardı. Yıılar boyu yakalayamadı ladini hep ismini zikrettiki zaten ladin de oyunun bir parçasıydı. Siyonizmin iğrenç bir ayiniydi bu. Terörden abd de günde kaç kişi ölüyor kaç kişi sana soruyorum. Türkiyemden başka var mı dünyada böyle acı çeken?. Zaten Türkiyedeki acının ana sorumluları abd, israil ve ermenistandır.

0|0
    0|0
    • kendi içinde Terör örgütü olamaz mı ben halk için konuşuyorum kardeşim amerikan askerlerinden bürokratlarının canı cehenneme ama suçsuz Amerikan halkının da ölmesini istemem!

• O saldırıda hiç bir yahudinin ölmediğini biliyor musun? o gün hiçbir yahudinin o binada olmadığını. Evet suçsuzlar öldü. müslümanlar ve hristiyanlar öldü o gün. Amerikanın masum halkı bunlar işte kendi ülkesi tarafından öldürülen. Bürokratların kimin için çalıştığını bilmeyen kalmadı.

• Irak

Afganistan

Sri Lanka

Pakistan

Hindistan

Somali

Türkiye

0|1
    0|0
Yükleniyor...