Hangi ilçeler il olmalı?

Türkiye de il büyüklüğünde bir sürü ilçe var..hangisi il olmalı

• Salihli
    A seç
  • Alanya
    B seç
  • Bafra
    C seç
  • Polatlı
    D seç
  • Diğer..
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Diğerse Belirtin.. :)

0|0
79

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç biri

0|0
    0|0
  • kesinlikle ve kesinlikle ereğli diyorum(konya-ereğli) Türkiye'nin 36 ilinden daha büyük bir ilçe il olmasının zamanı çoktan geldi de geçiyor bile

0|0
    0|0
  • Tekirdağ/çorlu çorlu türkiyenin en büyük ilçelerinden 250.000 görünen nüfusu olmasına rağmen halan ilçe... tekirdağ dan daha büyük fakat mecburen tekirdağ a bağımlı senelerdir.

0|0
    0|0
  • Çok pis "Alanya" diyorum.

Büyüüycek onlar,daha il olucaklar :(

0|0
    0|0
  • diğer :)

0|0
    0|0
  • İl olduğunda neler değişir neler olur tam anlamıyla vakifmısın olaya bize bi anlatırsan durumu yani sadece il olsun diye olacaksa bilmem..

0|0
    0|0
    • Göç olur, istihdam artar..Kiralar artar vb.. vakıf sayılırım..Ne düşünüyosn

• Ordan bakınca belediye başkanı gibi mi duruyorum..

• Nyese senin benim istememle olacak işler değil bunlar.Salla yeterince ilimiz var zati..Hepside birbirine yakın...

Erkekler Ne Diyor 9

• polatlının haline çok üzülüyorum :D

0|0
    0|0
    • niye la

• yazık la ilçe girişinde tabela var il yapın bizi die her geçişimde çırpınışlarına içim burkuluyor

• fethiye

0|0
    0|0
  • Kireçburnu hacı

0|0
    0|0
  • Bafra kalkınıyor hafız. Yılda bir-iki kere gidiyorum ve her gittiğimde müthiş bir gelişme var. Yer olarak da, potansiyel olarak da il olmayı hak ediyor. Ayrıca bi' gidin Bafra pidesi yiyin de kendinize gelin.

0|0
    0|0
  • Hangi ilçeler il olmalıdan ziyade;

Niğde, Çankırı, Bartın, Bayburt falan neden il? Acilen ilçe ilan edilmeliler.

0|0
    0|0
  • Alanya konumu ile il olabilir.

0|0
    0|0
  • Bafra diyorum başka bi şey demiyorum.

0|0
    0|0
  • Bence hiç biri. Mevcut illerimiz bile halen köy iken. Yeni köy kentlere gerek yok.

0|0
    0|0
  • alanya

0|0
    0|0
Yükleniyor...