Karikatür çizdiricez, ismini yazma desek ayıp mı olur?

Erkek kardeşim bir kızı seviyor da :) Kızın karikatürünü çizdirip ona sürpriz yapıcakmış. Ressam da yaptığı her işe imza atıyor veya ismini yazıyor. kardeşim bunu istemiyor, kendim yaptım diycekmiş :)) İsminizi yazmayın desek ayıp mı olur? kızar mı acaba? yağlı boya olsa zaten denmez böyle bir şey ama karikatür çzimi bu renkli boya kalemleriyle

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• çok ayıp.
    emek hırsızlığı mı yapacaksınız? yaptım diyeceğine yaptırdım deseniz ne kaybedersiniz? üstelik resmi verdiğiniz kişi nasıl yaptığını göster bana derse ne olacak?

0|0
    0|0
    • ben kardeşimin yerine soruyorum... ben de aynısını söyledim ama dinlemiyor. soruma cevap verilse ne güzel olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• rahat denir ayıp isteyince olmaz, istemek hiç bir zaman ayıp değildir, ayıp istenmeyeni yapmaktır :)

0|0
    0|0
  • Al işte sen 15 kardeşin de 14 yaşında mı bacım?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yalanı ortaya çıkacak elbet.

0|0
    0|0
    • sorumun cevabı bu değil :)

• bende soruna cevap vermedim zaten düşündüğümü söyledim. istersen alakasız cevap diye şikayet et gerçekten kaçamazsınız. iyi bir abla ol ve kardeşine az akıl fikir ver. onun çocukça yalanına alet olmamalısın.

• Yani olabilir kolay kolay bir ressam imzasının olmamasını kabul etmez. Imza sanatcının kimliği gibidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...