Karikatür çizdiricez, ismini yazma desek ayıp mı olur?

Erkek kardeşim bir kızı seviyor da :) Kızın karikatürünü çizdirip ona sürpriz yapıcakmış. Ressam da yaptığı her işe imza atıyor veya ismini yazıyor. kardeşim bunu istemiyor, kendim yaptım diycekmiş :)) İsminizi yazmayın desek ayıp mı olur? kızar mı acaba? yağlı boya olsa zaten denmez böyle bir şey ama karikatür çzimi bu renkli boya kalemleriyle

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok ayıp.
    emek hırsızlığı mı yapacaksınız? yaptım diyeceğine yaptırdım deseniz ne kaybedersiniz? üstelik resmi verdiğiniz kişi nasıl yaptığını göster bana derse ne olacak?

0|0
    0|0
    • ben kardeşimin yerine soruyorum... ben de aynısını söyledim ama dinlemiyor. soruma cevap verilse ne güzel olur

Erkekler Ne Diyor 2

• rahat denir ayıp isteyince olmaz, istemek hiç bir zaman ayıp değildir, ayıp istenmeyeni yapmaktır :)

0|0
    0|0
  • Al işte sen 15 kardeşin de 14 yaşında mı bacım?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani olabilir kolay kolay bir ressam imzasının olmamasını kabul etmez. Imza sanatcının kimliği gibidir.

0|0
    0|0
  • yalanı ortaya çıkacak elbet.

0|0
    0|0
    • sorumun cevabı bu değil :)

• bende soruna cevap vermedim zaten düşündüğümü söyledim. istersen alakasız cevap diye şikayet et gerçekten kaçamazsınız. iyi bir abla ol ve kardeşine az akıl fikir ver. onun çocukça yalanına alet olmamalısın.

Yükleniyor...