Justin bieber hakkında !! (cevaplayan herkese +1)?

Merhaba arkadaşlar,
Justin bieber hakkında çok şey duydum İstanbul'a geldiğinde ne yaptığı hayatını öğrendim resmen ama adama uyuz oluyorum neden mi sebebi şu Türk kızların ter kokuyor demiş, sonra ne zaman konsere girecek olsa kendini kapatıyor korumalarıyla felan sanki peygamber kendisi sonra gazetecilere yapmadığı ezyet yok geçen yine gördüm adamı eziyodu ferrarisi ile kısacası götü kalktı. Siz ne düşünüyorsunuz? 16 yaşında raange 18 yaşında ferrariye bindi ama haketmiyor bence çok piç piç harektleri var sahnede soyunuyo felan.

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Justin bieber fanı değilim öncelikle bunu belirteyim. :D
    Türk kızları ter kokuyo demedi yalanmış o incicilerin işi :D fotoğrafıda var
    Korunuyor çünkü öyle insanlar varki saldırıyorlar :D hayranları üstüne atlıyor :D
    Biraz empati yapın her yerde bir gazeteciyle karşılaşsanız bütün özel hayatınızı incelemek isteyen birine nasıl davranırsınız ve bazı gazetecilerde hakaret ediyor sonra justin kameralara saldırdı diye haber yapıyorlar. :D bu sadece justin için geçerli değil diğer ünlülerde böyle insanın sabrını taşırıyolar bu magazinciler

0|1
    0|0
    • al adamın ayağını ezdi ferrarisi ile http://www.youtube.com/watch?v=kh4F-qdixlk

• ya kardeşim adam bu yüzden hapse girdi poliste mi sadece son ollaya baktı?

• amaan ne düşünürsen düşün be :D

Kızlar Ne Diyor 12

• öncelikle 3 yildir belieberim ve kimsenin yargilamaya hakki yok ve hem sesi hem yetenekleri açısından dünyanin en iyi şarkıcılarından birisi erken gelen şöhreti yüzünden bazi olaylar çikariyo ve büyüdügünü kanitlamaya çalisiyo ama bencede bu yaptigi seyler sacma ve annesi bile justinin bozuldugunu söylüyo türk kizlari ter kokuyor demesinin herhangi bir videosu röportaji yok twittera koymus kaldirmis diye bir söylenti attilar ortaya ama yine bir kaniti yok sahte yapilmasi çok zor bisey degil ve eger önünü kapatmazlarsa kizlar ona saldiriyor belieber olmasaniz bile justin bu sonuçta kim görse sarilip fotograf çektirmez ki

0|1
    0|0
  • duyduğun haberlerin hepsi uydurmaca türk kızları ter kokuyor demedi bunu biliyorum da nese bende hoşlanmıyorum zaten ondan +1 mi ver kardş :)

1|1
    0|0
  • kıskanma fakir

0|1
    0|0
    • ne kıskancam ya kıskanıyosam şerefsizim sadece yaptığı hareketler aşırı gıcığıma gidiyor.

• şaka yaptım bende sevmiyorum o pici zaten :)

• Fakir ne abi ya

• Justin bieberi hic sevmem ama soylediklerin uydurma haber

0|1
    0|0
    • bekle hepsini kanıtlıycam.

• bak onu bende videolu izledmedim duydum sadece

• Cok sımarık bir unlu evet hic haz etmem zaten ama o tamamen uydurma bir haber, ondan nefret edenlerin uydurmasi. Ama onun disinda gazetecilere bos yere saldirip ergen ergen hareketler yapma konusunda ustadir kendisi

• yaptıkları çok itici evet ama sesi kaliteli.. erken gelen şöhreti kaldıramadı.. sonuçta böyle oldu.

0|1
    0|0
  • +1 mi ver gidiyim ben

0|2
    1|0
  • Topa benziyor zaten boşver.

0|1
    0|0
  • Şahsen sevmiyorum kendisini

0|1
    0|0
  • ya zaten hep böyleleri seviliyor

0|1
    0|0
  • Bazı hareketleri çok itici ama yaptığı yardımlar ve bağışlar var onu da söyle.

0|1
    0|1
    • ne bağışı var? Adam soma ya maymun hesabından iyi dilek sunuyor

• Justin i sevmem ama bağış yaptigi bir gercek

• Bende sevmiyorum yani hic begenmemistin onu

0|1
    0|0
  • Hic sevmem simarigin teki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ter kokuyo demisti ever sonra hayran kitlesi daha fazla artti deotorant satislari tavan yapti iste bunlar hep pazarlama stratejisi.

0|2
    0|0
  • Ya şimdi kızlara ya castin ya ben diycem ama telefonlarından o kadar şarkı falan silecekler filan posterleri yırtacaklar felan o yüzden hiç yormuyorum kendilerini :) canımlardır..

0|1
    0|0
  • bende sevmem

0|2
    0|0
  • Orlanda bloom tarafından güzelce yumruklanmış olan ergen kişi, ergenler tarafından sevilir...
    Kanıt:
    http://www.youtube.com/watch?v=Il_L5GrvYug

Birde genellikle kezbanlar tarafından çok sevilir.
    Kanıt:
    http://imgur.com/dfDqnRu

0|0
    0|0
  • Bizim kızlara iyi demiş kızlar bu totoşa resmen tapıyor oda onlara böyle yapıyor iyi oluyor bence

0|2
    0|0
  • Şimdi sen ilk önce kendini eleştirmen gerekir sonra o veledi eleştir.
    Adamın parası var istediği havasını atar para konuşur bu işlerde ve bizimde onun parasını eleştirmek düşmez.
    Herkesin düşüncesi kendine tabikide.

0|1
    0|0
    • ben eleştirmiyorum gündemdeki onun hakkındakileri aktarıyorum. Buna göre şımarık kendini beğenmiş olduğu açık zaten

• Tamamda kardeşim sen diyince adam kendini düzeltecek hali yok ya.

• Ben olsam aynı şeyleri yapardım... doğru söylemiş yalan söyleyecek hali yok ter kokuyodur yani... Adam 14 yaşında paranın a. ına koydu kimseye muhtaç değil şimdi bunu illaki çekemeyenler olacaktır...

0|1
    0|0
    • kardeş çekememe değil bak yaptıkları yanlış yoksa adam isterse amerika onun olsun. Bahsettiğim kıskanma çekemem değil yaptıkları kendini beğenmişlik.

• Çok itici oliyo la. bazen kendini beğenmiş. bence

0|1
    0|0
    • kendini beğenmişliği kötü yoksa adam iyi söylüyosa bırak millet sevin ama bu öyle değil. Götü kalkıyor.

• Taylor can ama sjs hele shake it off daki güzelliği <3 snjs

• Dedesine bakmayan velatten hayır mı gelir adam açlık tan öldü mınah

0|2
    0|0
  • Bende sevmiyorum bu lavuğu

0|1
    0|0
  • 2000 lilerden büyük olup ta onu dinleyen var mı ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...