Sizce Cem Adrian dinlemek nasıl bir his?

Dinlemeyen arkdaşlarda var biliyorum fakat kişiliğine hakaret eden insanlardan çok fazla ama ben onun şarkılarındaki huzuru hiç bir şarkıda bulamıyorum :)

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle harika.. kapat gozleri sadece adrian dinle.. ozellikle yagmur adli sarkisina bayiliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dediğin gibi huzur verir ama birde içine bir acı yerleştirmeyi bilir bir söz söyler sanki seni anlatıyor sesinden bile anlarsın aklındaki her şeyi silmesinde bilir en uzak köşedesin anıyı hatırlatmayıda Cem adrian dinlemek çok ayrı bir şeydir aynı anda bir çok duyguyu yaşamak..

0|0
    0|0
  • Hiçbir sesi bu kadar sevmemiştim. Bir ses tanrısı olsa bu Adrian olurdu. Dinlemeyen çok şey ama dinleyen daha çok şey kaybetmiştir. Sesi ve yazdıkları bunları birleştirip enfes bir şekilde ruhumuza sunması şahsen dinledikçe daha da acıktırıyor ruhumu. Ah çocuk, keşke bizleri bu hale, bu melankoliye sokmasaydın da ruhum bu riyakar insanlarlayken daha az şüpheli daha çok neşeli olsaydı. Hep kulaklarımdan kalbime ak...

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim onu dinlerken bulutların üstündeyim..
    Cem adrian - Kar
    şu an dinliyorum ve bu gece boyuncada devam edicek gibi..

0|0
    0|0
  • Ruhuma dokunan bir şeyler var o adamda.

0|0
    0|0
    • herkesde var o his :) tabi yürekten dinleyen insanlarda oluyor genelde :D

• Var olmakla yok olmak arası bisey cem adrian dinlemek. Farkında olmadan bağımlılık yapıyo tıpkı aşk gibi.

0|0
    0|0
  • çok iiyi ya

0|0
    0|0
  • Adam benim hissettiklerini hissetmiş gibi.

0|0
    0|0
  • Cem adrian dinlemeyen anlayamaz zaten o huzuru

0|0
    0|0
  • Cem adrian dinlemek aşk ı hatırlatıyo bana aşık olmayan insanı bile aşık eder şarkıları

0|0
    0|0
  • aynen. onda bulduğum huzuru hiç bir şeyde bulamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beni hala öldürüyorsun dinliyorum sabahtan beri..

Resmen hissizleşiyorum.. O yüzden nasıl bir his olduğunu bilmiyorum.. Hissizim.. Hissetmiyorum hiçbir şeyi.. Yaşadığımı bile..

4 yıldır da C. A dışında kimseyi dinlemem..

0|0
    0|0
  • Sen= Ben 15 ekimde antepte 4 gozle bekliyorum favorim ise halil sezaiyle söylediği nereye gidiyorsun

0|0
    0|0
  • Onu dinlemek sakinleştirici içmek gibi birşey.

0|0
    0|0
  • Sarı gelini seslendirmiş çok güzel

0|0
    0|0
  • Bana özel bir his knk :)

0|0
    0|0
  • iyi bişi herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...