Kürtçe bilen kimler var?

Kürtçe konuşmayı yazmayı özledim gelin konuşalım..

Güncellemeler:
Konuyu başka yere çekmek isteyenler cevap vermesin Türkiyeli kardeşlerimize kapim her zaman açıktır.

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 16

• mayer sen yanlış şeylerin peşindesin amerika fransa ermenistan felan sana destek veriyo öylemi bravo diyorum. insan kanı içerek var olan düşünceler senn dostun olsun. insana değer veren müslüman mazlumdan yana olan türklerde düşmann olsun. anlaadın sen umarım

0|1
    0|0
    • Türkiye Kürtler için napti ki Kürtler türkiyeye yakınlassin ..

• sen kafana göre takıl mayer sorun yok bende ne yaparsan kendine yaparsın. ikinciside madem bu düşüncedesin delikanlı olup dağa çıkıcaksın adam gibi mücadeleni yapacaksın. burada sıcak evinde sen yatar karda sıcak çikolata içerken aynı fikirde olduğun insanlar beş parça halinde ölüyolar. sen bedavacısın senden kro bile olmaz

• Türkiyeli ne demek ırkı belirsiz

0|3
    0|0
    • Hesabina gelirse

• bizzim peyberimiz bizleri türkleri övgüyle bahsetmiş. şuanda 250 milyon türkçe konuşan asil insan var. yeterlimi türk ırkını bilmen için. ben sana sormıcam ırkını rahat ol))

• Töbe Estağfurullah Yarabbi peygamberimiz s. a. s zamanında Türk mu vardı la?

• TÜRKÇE varken kürtçe konuşulmaz

1|2
    1|0
    • Türkçe varken ingilizce konuşulmaz arapça konusulmaz rusça konuşulmaz. .. niye siz üstün ırk misiniz?

• Hepiniz birer korkak domuz yavrususunuz. Vatanın bütünlüğünü kabul eden Kürt kardeşlerime canım feda, ama sizin gibi ülkeyi bölmeye çalışan domuzlara asla tavizim yok. Şimdi vatanıma, milletime faydalı olmak için okulumu okuyorum. Bittiğinde seve seve askere gidip sizin gibi domuzları üretenlerle mücadele edeceğim. Burası Türkiye ya seve seve bunu kabul edersin ya da eninde sonunda kafana mermiyi yer cesedini bile alacak kişi bulamadan çöplüğü boylarsın. Bu da böyle biline..
      http://i.hizliresim.com/Z1NyJV.jpg

• Allah şahidim olsun sizin gibi düşünenlerin kökünü kazıyacağına kadar mücâdele edeceğim.
      Bu sitede bu konuya özellikle hep yapıcı olmaya çalıştım ama sen ve senin gibi düşünen domuzları temizlemezsem namert olayım !!!
      Bütün yapıp yapacağınız AKP döneminde.. Merak etmeyin onlar kendi derdinde şuanda. Siz fantezi dünyanızı biraz daha zorlayın bu iş nere varacak acaba diye! Bu Şanlı Milleti biraz tanıdıysanız gelecek Tufanı iyi kestirmelisiniz..
      burada ne yazsak birbirimize boş ama o kalın kafalarınıza şunu iyi kazıyın ; bu devletten değil toprak bir çakıl taşı bile alamayacaksınız.!
      Ülkesine, Milletine, Bayrağına bağlı olan Vatandaşlarımızı tenzih ederim..
      Böyle bölücü domuzları hak ettiği yere er ya da geç göndereceğiz!

• 1 ay boyunca kürt kardeşlerimle aynı yerde yatıp kalktım ama hiç bişey bilmiyorum ha niyeyse. Öğrenseydim keşke biraz yeni farkediyorum bu eksikliğimi :D

0|0
    0|1
  • valla kardeşim bildiklerimi yazayım. Çıtki başi, ez bukem, cihaddel dalem, elmukıddın quzeedata, hırrım bunlar ben kürtçe aksanım :D

0|0
    0|1
  • Ulan sanki yıllardır o dilde yazıyorsun
    burada milleti üstüne ırkına iyice düşman ediyorsun!
    Yapma zarar veriyorsun.. Biraz varsa aklın tabi!

0|0
    1|0
    • Bana düşman olsan ne yazar sonuçta ezilen sen olacaksın :)

• Cahillikten ezilecek demek istedim orda @Hodee

• Insanlarla bir şey paylaşılır. Vatana millete ihanet eden hainlerde değil. Bu konu hakkında özellikle bu siteye dünya kadar yazı yazdım. Ama ne seviye olarak ne düşünce olarak size cevap verilmeyi bile hak etmiyorsunuz. Hiçbir zaman özellikle bu hakkında ırkçılık yapmadım ama böyle adi paçavraları görünce kusura bakmayın kralı gelse tanımam. Sadece şunu söylüyorum; dilini konuş bu senin en tabi hakkın ama durup başka mevzulara giriyorsan orda alnına şamarı atarım. Ve bölücü mantığıyla düşünen her kim varsa gereken cevabı hukuk yoluyla boğazına tıkayacam. Sizler gibi düşünenleri bu ülkeye dar etmezsem namertim.. Zamanı gelecek sadece zaman diyorum..

• Ez Harbum

0|0
    0|0
  • Keçe biner cerxa cihan zor gire danemira zor

0|0
    0|1
  • Bende ez bırçimını biliyorum :D

0|0
    0|1
  • Kurtcemi dino cawaye bukadar biliom :)

0|0
    0|1
  • Gece gece de sixtor lo hewal

0|0
    0|1
  • Hırrım Buke.. Kuzikeri.. bize öğretilenler ancak bu kadar ne yazıkki. Bir TÜRKüm.. Ve KÜRTÇE bilmediğim için kendimden utanıyorum..

0|0
    0|1
    • Yok kardeşim kendinden utanmanan hiç gerek yok .. rahat ol öğrenirsin :))

• Gel sana bir kuzıkeri ısmarlimm ((:

0|0
    0|1
  • Şıh dıbe agırı cehennema pır zore :)

0|0
    0|1
  • Kürtlerle ne konusabilirsin terör hirsizlik gasp travesti f. hise kokan kadinlarini mi konusacaksin?

0|1
    0|0
    • anan baban seni çok zehirli büyütmus. Ne at gözlü bir insansın her kurt teröristler diye bir mantık yok..
      Şimdi ben san soruyorum Hobi olarak mı cahilsin yoksa ek gelir olarak mı?

• La bir gi ya travestiymis heheh He :)

• Alsancaktaki travestilere sor bakim hepsi kürt urfa mardin diyarbakir

• Uyusunda büyüsün @teyyyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...