Sizce sesim nasıl?

Allah Allah şu ses tonumun gerçekle alakası var mı acaba şüphedeyim doğrusu.. yatarken ses bir oktav dik mi çıkıyor acep? Neyse buyrun: http://vocaroo.com/i/s0IW7897tN4l

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir ses tonu Allah size bağışlasın😊

0|1
    0|0
    • Bu kadar iyi dönütler alacağım hiç aklıma gelmemişti. Hatta kaydı koyarken kendi kendime 'oğlum bu nedensiz özgüven nereden geliyor' diye sormuştum.. Şaşkınım. teşekkür ederim ilginiz için :)

• Teşekkürler

• Rica ederim..

Kızlar Ne Diyor 11

• beğenmedim.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler.. peki sesimimi beğenmediniz yoksa başka bir şey mi? Açıklarsanız faydalı olur benim için

• Estsğfirullah.. teşekkür ederim ilginiz için

• rica ederim.

• Sesiniz iyi.

0|1
    0|0
  • Maşallah güzel

0|1
    0|0
  • Gayet iyi bir ses

0|1
    0|0
  • masallah

0|1
    0|0
  • Turku soylesene bir ben merak ettim

0|0
    0|0
    • Yarın artık insanları uyandırmayayım şimdi gece gece.. aslında neyzenim, söylesem bile sanat müziği söylerdim. Bunu ilk defa denedim

• ağzına sağlık sesin gayet hoş kardeşim

0|0
    0|0
    • Sağolun çok teşekkür ederim..

• rica ederm bnde şarkı söylemeyi severm söyleynce kendimi mutlu hissdeyrm aynı tempoda dewam ses gayet hoş

• Aslına bakarsanız bu kadar olumlu dönütler alacağımı düşünmüyordum. Çok şaşkınım şu an. Teşekkür ederim tekrar tekrar

• Ara ara Metin Akpınar'a benzettim sesini nedense :) güzel ses

0|0
    0|0
  • Şu cümle sonlarindaki uzatmalari yapmasanz daha iyi. Gırtlak biraz TSM ci gibi yanlış miyim?

0|0
    0|0
    • doğru.. ben zaten hanende değil sazendeyim. Neyzenim. Öyle pek söylemem. Söylesem de TSM söylerim. Bu nereden çıktı ben de anlamadım

• Yok Muş u da bilmiyorum

• Bitlis e gittim bol bol.. bir de size en yakın Adana Pozantı ile Konya Ereğli ye gittim

• Güzeldi ya

0|0
    0|0
  • Guzel tabikisi :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

0|1
    0|0
  • İyiymis kanka dinlenir güzel

0|1
    0|0
  • kadife gibi geleceğin mıchael jackson ı

0|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s1mhGyOhKph3

al panpa denedim biraz üstüne gitarla çalıştım

0|0
    0|0
    • Hocam sağol emek vermişsin de, çok bariz entonasyon problemi var. Gitar sürtone olmuş. Ayrıca, istesem ben de gitar eşliğinde hatta orkestrayla bir kayıt atabilirdim, müzisyenim ben de ama sadece ses olmasını istedim. Yine de çok teşekkür ederim ilgin ve emeğin için, sağolasın.

• sürtone ni s*keyim detone ni ayrı s*keyim * ne mal adamsın bu kadar müzik bilgin var niye liseli kız gibi yerine sevemem i söylüyorsun..

• Ben vokalist değilim kardeş.. Neyzenim. Bu nedenle, sesimi geliştiremedim. Bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Medeni (!) yorumun için teşekkürler

• http://vocaroo.com/i/s1ssg4BqcOrF gaza geldim bende söyledim bitane. Sesim zaten iyi değil, mikrofon laptopun çok kötü. cızırtı geliyor arkadan felan :)

0|0
    0|0
  • Kardes sen kendi sesini sonra hic acip dinliyonmu

0|0
    0|0
    • Dinliyorum sonra dayanamayıp kapatıyorum

• :-):-)

• Yalnız benim ses burada rahat 2 tam ses dik çıkmış.. ben bile emin olamadım sesimden. Telefon kaydı bu olsa gerek. Stüdyoda böyle olmuyordu

• Ses iyi. Biraz tizliğini kontrol edebilirsen iyi olur. Biraz da nefes yetmiyo sanırım :)

1|0
    0|0
    • Nefes değil de, söylerken mesaj geldi heyecanlandım :)) yoksa nefesim kuvvetlidir eyvallah sağolun :)

Yükleniyor...