Yabancı müzikten ne anlıyosun diyenler hakkında ne ďüsünüyosunuz?

Ben sadece yabancı müzik dinlerim ve bana hep bunu derler. Gercekten sinir bozucu !!

• aynen yabancı müzik candır
    71% (5)55% (6)61% (11)Oy Ver
  • türkce bin basar
    29% (2)9% (1)17% (3)Oy Ver
  • biraz dinlerim
    0% (0)27% (3)17% (3)Oy Ver
  • müzik dinlemem
    0% (0)9% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Kulaklarımdan girip her tınıda farklı duygularımı tetikliyorsa, o şarkının dili ve rengi önemli değildir!

1|0
    0|0
  • Bende nadiren turkce dinlerim , kendisiyle barisik olmayanlar genelde boyle soyler. Progresive trans dinlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum... :)

0|0
    0|0
  • İkisinin yeri de ayrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şarkının sözlerine takılıp, sözlerini anlayamadıkları şarkının ruhunu keşfedemeyecek kadar sığ sanalsal algı sahibi insanların bahanesi o. Halbuki şarkının detayı melodisindedir. İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca bilmiyorum ama bu dillerde öyle şarkılar var ki, çok severim mesela.

0|0
    0|0
  • Onların anlamadıklarını anladığım kesin. Ve şarkı sözlerini çevirdiğimde, döt oluşlarını izlemek süper oluyor...

1|0
    0|0
  • Bende metal dinliyorum bana sadece bağırıyor diyolar boşver ya takma salla gitsin..

1|1
    0|0
  • Abi ben rock dinliyorum. Bak bir turkce rock pek sevmiyorum. Metallica ne bilim iron maiden nirvana black sabbath vs dinliyorum. Hangisi gibi turkiyede var ki

0|0
    0|0
  • Şarkının dilini biliyorum haliyle söylediği her şeyi de anlıyorum derim heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...