Latife mi, Fikriye mi?

Atatürkü hangi kadın daha çok hak etmiştir ve neden?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• fikriye hanım latife hanım tamam kültürlü birisi idi eğitimliydi ama fikriye hanım çok sevmişti mustafa kemali hastalığında o yanındaydı misafirleri geldiğinde o yanındaydı gerçek bir sevendi olmayacaktı sonu böyle hatta mustafa kemalinde annesinin isteği o yöne idi latife hanımı istememişti ama arkadaşı ismini unuttum bir komutan latife hanımla daha iyi olacağını düşünerek latife hanımı seçtiğini söylemişti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fikriye..

0|0
    0|0
  • :) tarihe biraz aşina olursan daha ii anlarsın hangisinin hakettiğinin...

0|0
    0|0
    • bu soru bilgi sorusu değil, fikir sorusu canım benim :D dil ve anlatımla biraz aşina olsan anlarsın soruda sormak istediğimin tarih bilgisi değil de, kişisel düşünce olduğunu :D

• KArdeşim benim .ç.. sence hangisi daha çok yıpratmış uğrunda kendini... bu sorunun cevabını biliyorsan kişisel düşünceye gerek kalmaz benc :)

• vayyy beee :)))) doğru dedin zeki şahıs ben nasıl düşünemedim bunu :D bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişir ama açıklamaya kalkışmıycam yorum için teşekkürler:) iyi akşamlar...

• Paşamızı 70 milyonluk Türkiye olarak biz hakedemedik..Onlar nasıl haketsin..

0|0
    0|0
    • vaaaayyyy bee ne cevap ama :))))))

• Bence ikisi de hak etmedi.

0|0
    0|0
    • niyeee

• değişik bi yorum:) teşekkürler...

• Rica ederim.

• fikriyedir bence

0|0
    0|0
  • ilginç bir soru gerçekten ...hakeden haketmiştir...

0|0
    0|0
  • Fikriye hanım. Nedenini şöyle açıklayayım. Bunu ne zaman dinlesem gözlerim dolar. Yarısında kapattım...

"O Fikriye hanımki Mustafa Kemal'in yanında gölge gibi yaşayıp bir sır gibi ölen genç bir kadındır..." link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...