Akşam akşam yazasım geldi :) nasıl olmuş? vurun ama öldürmeyin :D?

Sevmeliyim seni. Öyle bir sevmeliyim ki Hürmüz'ün karşı karşıya getirdiği Aşk ve Muhabbet'in savaşında kazanan muhabbet değil aşk olmalı.. Gözünün değil, gönlünün sevdiği olmalıyım sadece.. Bedenlerin anlamını yitirdiği ruhlar aleminde tanıyacak kadar bilmelisin benliğimi.. Ben ki Mona Roza olmalıyım hayatında 70 yaşına gelsem de keder olup düşebilmeliyim yüreğine, sen ki Heatcliff olmalısın bırakıp gitsende ölürken son hatırladığım gülüşün olmalı..
Diğer mutlu aşklar gibi olmamalı.. Yaşanmadan, yaşanamadan yürekte kalmayı bilmeli.. O kadar ben olmalısın ki, unutmalıyım benden gayri birini sevdiğimi..
Sen ki sevda değil, gazap olmalısın gelip oturmalısın yüreğimin tam orta yerine.. Dilden dökülsen de, sille olup surata insen de gittikçe kök salmalısın tam içime..

Not:bazı yerlerde çeşitli yerlere göndermeler var merak ederseniz açıklarım :)

Güncellemeler:
zerdüşt dininde geçen bir olaydan alıntıdır aşk ve muhabbetin kavgası.. kıyamet günü aşk nefsi bütün duygularla savaşır hepsini yener muhabbete yenilir.. ondan bahsettim :)

ne kadar edebiyata uzakmışsınız başka soru sorsam kaç yorum olurdu kimbilir :D
Soruyu soralı baya olmuş ama güncelleyesim var :)

0|1
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ellerine sağlık çok güzel..
    Duygusala bağlamış durumdayım daha bir hoş geldi, sen yaz ben okurum..
    Yazmaya devam et gerçekten güzel beğendim..

2|0
    0|0
    • teşekkür ediyorum :)

• Hiç farketmez değerlendir, onca saçma insan yazıyor gereksizce ama bizim ihtiyacımız olan adam gibi yazanlar ve kitaplarıdır.
      Bu yüzden bir yerlere gelmelisin bu konuda.
      Bu arada teşekkür ediyorum en iyi cevap için..

• Ben teşekkür ediyorum güzel yorumların için :)

Erkekler Ne Diyor 9

• sana güzel bir cevap yazmalıydım sevgili...
    elim titredi yazamadım
    düşüncelerim donuklaşmıştı adeta
    satırlarını okudum bir daha okudum
    bir sigara yaktım son nefes gibi
    aşk gibi çektim içime
    gözlerim yaşardı
    ama ağlamadım hani erkek adamdık ya
    oysa kalbim hüngür hüngür kan ağlamaktaydı
    utandım gizledim hüznümün arkasına
    ağladım içimden erkekliğime bok sürmemek için
    ağladım seni kaybetmemek için geceler boyu
    sessizliğimi ve sensizliği arkadaş bilerek
    ağladım seni özledim
    hik birtanede benden olsun

0|0
    0|0
  • Şairlere gelince onlarada ancak sapıklar ve azgınlar uyar yapmadıkları seyleri söylerler..

Şuara 224

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• Her neyse işte kardeşim bana neden kızıyosun sacmalama diyip duruyorsun bişey demedim say, selametle

• güle güle.

• Lahana sarması yapsan daha güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Ask ve. Muahhbbetin savasini acikla bakiyim

0|0
    0|0
    • zerdüşt dininde geçen bir olaydan alıntı.. kıyamet günü aşk nefsi bütün duygularla savaşır hepsini yener muhabbete yenilir..

• İyi bakalim, baska yazarsan yazdigin varsa guncelle bakim

• var ama uzun :D kimbilir nereye atmıımdır yazdığım defteri bir de :)

• Güzel olmus eline sağlık

0|0
    0|0
  • Klawyene saglık kardesim

0|0
    0|0
  • Eline sağlık :)

0|0
    0|0
  • Emek Vermissin

0|0
    0|0
  • Sana bir önerim var. Öneriyi söylemeden ince bur sorum var. Kitap çıkamayı düşünüyor musun?

0|0
    0|0
    • ilerde belki.. niyeki? :)

• Kesin olarak çıkaracaksan eğer bu yazılarını bu tip yerlere yazma derim. Çünkü edebiyattan anlayan var anlamayan var. Anlamayanin yorum yapmasi abes olur. Ankayan ise senin yazını anakar ve olumsuz yönde bir yorum yapmaz. Bana göre o da gereksiz. Asıl gerekli olan edebiyaattan tam anlamıyla anlayan ve bu işle uğraşan insandr. Mesela derneklere gidebilir yazılarını gösterebilirsin. Edebiyat dergilerine yazılarını sunabilirsin kitap konusunda, edebiyat öğretmenleriyle bu konuda konuşabilir yazılarını okuyabilirsin. Biraz daha tecrübe edinmen dileğiyle başarılar.

• iyi de bunu okuyacak olanların hepsi edebiyat öğretmeni vs. değil ki.. nasıl olmuş merak ettim :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...