Yeşilköy plajına nasıl gidebilrim bilen var mı?

Yeşilköy plajına nasıl giderim, avrupa yakasında oturuyorum. Yeşilköy plajı ücretli mi bilen varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Güncellemeler:
ya da menekşe plajı da olur

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki bilgi verebirim de orada denize girmek istediğinden emin misin ? git bir otelin havuzuna daha iyi. orada deniz pis . Adalara bile gitsen daha iyidir. şimdi istanbulda hangi semtte yaşıyorsun ona gore tavsiye vereyim ?

taksim den sarı minibüsler var. veya bakırköy den otobüs var. Eminönünden de geçen otobüsler var. Ya da Metrobüs ile Şirinevler köprüsüne git . oradan ataköy den 20 dakikada yürürsün

0|0
    0|0
    • nasıl yani ataköye çok mu yajın ki 20 dk yürüyünce ulaşıcam.ben yıllardır yenibosnadayım ama bilmiyorum.tabiiki tercihim temiz olması ama orayı bilmiyorum nasıl temiz diyorlardı

• tamam o zaman bakırköy'e git biraz sahile doğru yürü . 4 dakika sürer. ondan sonra da üstgeçitin oradan Yeşilköy minibüsleri geçiyor. onlara binersin. ama gezmek için git denize girmeni önermem.

• teşekkürederim yardımın için

Erkekler Ne Diyor 6

• Eminönü'ne geçip, oradanda trene atlayarak gidebilirsin.. En son 2 hafta önce bi kısa film çekimi için gitmiştik, bildiğim kadarıyla ücretsizdi.. Ama aşırı derecede kalabalık oluyor.. Benden demesi..

0|0
    0|0
    • ama o tren bakırköydende geçiyor olmalı peki nerde inmeliyim hangi durakta

• sakin trene binme çok tehlikeli istanbul trenleri

• yenibosnadan yeşilköye gidişi tarif etmişler... fakat ben derim ki hazır yenibosnadasın silivri selimpaşa araçları da sizin oaradan hareket ediyor git o taraflara... hem daha sağlıklı hem daha iyi o taraflar.. gerçi deniz yine aynı deniz.. :/

0|0
    0|0
  • Yeşiköy ücretli güzel yerleri. Diğer tarafta pek işe yaramaz artık. İstanbul'da yer kalmadı. Ama silivriye gitmiştim ben fena değildi

0|0
    0|0
  • küçükçekmeceden mi gideceksin...

0|0
    0|0
  • nerde oturuyosun

0|0
    0|0
  • taksiye bin yesilkoy plajina de goturur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1