Amy Winehouse 27'ler klubüne gitti. Back to Black!

Amy Winehouse Istanbul konserine biletim vardı. Konser iptal oldu, Back to Black'i canlı dinleyemedim.

Amy Winehouse birçok ünlü şarkıcı gibi tam da 27 yaşında kanatlandı.

Sen o kıza gidersin ben karanlığa demişti.

Nasıl bir acıdır bu? Neden gitmeyi seçti?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle aradığım ya da takip ettiğim bir şarkıcı olmamasına rağmen, yine de işinde iyi biriydi. Ne kadarı doğrudur bilemem ama uyuşturucu dünyasında çok derinlere indiği yazıyor her yerde. Uyuşturucu dediğin şey de yapısı gereği bir yerden sonra insana yetmiyor; daha fazlası ve daha fazlası isteniyor... Ta ki bir noktaya gelene kadar. Bu genç yaşında kurtulabilmek mümkünken daha derine inmeyi seçti; onun seçimi... Ne diyebiliriz ki?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ünlüler keyfi kendinizehirlerken ; o kadar o yaşalrda bazı kazalardan , organ yetmezliginden bir üsür insan hayattını kaybediyor. ama üzülen sadece ailesi. Amy nin ise dinleyenleri üzülüyor sanki hayatlarında evlerinde hatta ve hatta mutfaklarında yemek yemişler gibi.

0|0
    1|0
  • Maalesef Amy Winehouse'da şöhreti erken yakalaması nedeniyle ölümü erken yaşayanlardan oldu, ben Britney Spears'ın da böyle olacağını düşünüyordum ama o sadece delirdi bir süreliğine sonra geri geldi, umarım Rihanna'da bu şekilde bir kadere sahip değildir.

0|0
    0|0
  • kendi kendini bitirdi söylücek bişey yok.dimebag otuzlarında ölmedi mi ayrıca?

0|0
    0|0
  • Aşırı doz... Böyle olacağı belliydi.

0|0
    0|0
  • Bu hayat ona göre değildi belki

0|0
    0|0
  • ya 27 falan hikaye de, büyük yetenekler hep genç yaşta ölüyor :(

jason becker (öldü sayılır)

jimmy hendrix

kurt cobain

jeff buckley

randy rhoads

stevie ray vaughan..

0|0
    0|0
    • dimebag'i unutmuşum. bir de o var..

• jason becker' i ilk defa senden duydum.

end of beginning gibi bir şarkıyı o halde bestelemiş..sadece dahi diyebilirim..:( yazık..

• çok büyük bir insan o..

o hastalığa yakalanmasa daha neler yapardı acaba..

• Acılı ailene sabır diliyorum soru ve keder sahibi. Başınız sağolsun gençler. Tanımam ama severdim.

0|0
    0|0
  • mühlet buraya kadarmış..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sesini çok beğeniyordum. Üzücü bir durum tabi bir değeri kaybetmek.

Ama nedense çok sefil bir şekilde öldüğünü düşünmeden edemiyorum maalesef..

0|0
    0|0
  • 27 sanırım efsanelerin yaşı.

Takdir-i İlahi diyorum, sebebi her ne olursa olsun, rahmeti bol olsun...

1|0
    0|0
  • Kesin alkol komasina girmistir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...