Kız arkadaşıma çok iyi karakalem çizdiğimi söyledim?

Ama resim çizmekten hiç anlamam bende programın birisiyle pc ortamında resmini karakaleme çevirdim ve bunun çıktısını alıcam kendim çizmiş gibi göstercem işin kötü yanı resim silinmeyince yalanım ortaya çıkacak benim bu resmi silinebilir hale getirmem lazım yardım edin.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence doğruyu söyle, ''o an ağzımdan öyle çıktı, aslında resimden anlamam, sadece senin dikkatini çekmek için söyledim özür dilerim'' demen daha iyi olur bence. Ne gerek var bu konu her açıldığında diken üstünde olmana, yalan söylemene.

0|0
    0|0
    • Malesef bunu diyemem çünkü o resimden çok hoşlanıyor ve bende bu konuda kendimi çok övdüm keşke hiç demeseydim.

• Kadınlar erkeklerin yalan söylemesine bazı durumlarda kızmaz, yeter ki yalanı onun hoşuna gitsin diye söylediğini anlata bil. Bence doğruyu söyle. İnan ki dürüstlüğüne inandıra bilirsen onu, resimden daha çok hoşuna gidecek. Yine de tercih senin, kolay gelsin.

• İlgin için teşekkürler ama dediğim gibi çok fazla yalan söyledim doğruyu söylersem alay konusu olurum.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne gerek vardıki bu yLana

0|0
    0|0
  • çıktı aldığın kağıdın üzerine kopya kağıdı koy öyle çiz veyada parayla birine çizdir

1|0
    0|0
  • bu işten anlayan birine yaptır?

0|0
    0|0
  • Çok pardon da 😂😂😂 gülesim geldi 😕

0|0
    0|0
  • kopya çiz? çıktıyı bir kağıdın arkasına koy, kağıdı da pencereye tut çiz. Başka yolu yok

0|0
    0|0
  • salaksın olmmm ya kıza öyle denirmi iri bana öyle şaka yapsa azına sçrım çoocukmuyum bni kandırıyo ylanlar falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş yemişsin bir bok şimdi napacaksın biliyomusun bak resmi normal olarak çıkar yazıcıdan hiç çeviri falan yapma resim nasılsa öyle çıkar sonra bir mukavva alıcaksın beyaz renk böyle satılır kırtasiyelerde beyaz renk böyle kalın bişey büyük oluyo boyları bide karbon kağıdı alıcaksın o beyaz kalın kartonun üzerine önce karbon kağıdını üzerinede resmi koy zımbala kaymasın sonra resmin üstünden siyah kurşun kalemle geç karbon kağıdı onu kartona geçirecek ve resim silinecektir sen çizmissin gibi durur merak etme yani

0|0
    0|0
    • Ama o resmin mukavvada değilde resim kağıdında olması lazım.

• kardeş mukavva derken o kahverengi karton değil beyaz bişey dosya kağıdı gibi biraz büyük ve hafif mukavva kalınlığında

• Çıktısını al, üzerine beyaz bir kağıt koyup çiz. Zaten alttan resim belli olur.

0|0
    0|0
    • Tamamda onun birde gölgeleme meselesi var

• Öyle bir imkan var mı bilmiyorum. En kötü ihtimalle git bir ressama yaptır. Ben de karakalem resim yapıyordum ama 1-2 senedir hiç yapmadım.

• Tamam tesekkürler.

• ıısla biraz

0|0
    0|0
  • Bence yalan söyledigini söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...