"Bir erkek bir kız kadar kusursuz sevemez, çünkü içindeki öküzlük ve açlık hiç bitmez." sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Bir erkek bir kız kadar kusursuz sevemez, çünkü içindeki öküzlük ve açlık hiç bitmez." sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Günümüzde etrafıma baktığımda genelleme haricinde doğru olabileceğini düşünüyorum. Nitekim öküz kadınlar ve düzgün erkekler de var. Yani kadın kadar kusursuz sevebilen. Ayrıca kusursuz sevgiden kasıt da önemli çünkü burada kusursuz mecazen kullanılıyor, kullanıldığı her cümlede olduğu gibi.

1|0
    0|0
  • Sırf etkileyici kılabilmek adına kafiyeli bir cümle yarattıkları için bir şeyler düşünecek değilim.

1|0
    0|0
  • kadınların gerçekten sevdiğini zannetmiyorum.. kadınlar zırt pırt aşık olurken erkekler bir kere sever tam sever.. sence hangisinin ki daha kalitelidir

1|0
    0|0
  • güzel bir yalan

1|0
    0|0
  • Sanirim aldatilma uzerine pek dusunemeyen ama kizgin birisi tarafindan söylenmiş bir söz. Tabiki dogru degil, en azindan ben varken dunyada

1|0
    0|0
  • Ahmet Batman zaten mal da... Neyse soruna cevap vereyim:"Sevgilimi tanıdığımdan beri günahlarımdan arınmış gibi hissediyorum."desem yeridir. Kusursuzluğun nirvanasındayım.

1|0
    0|0
  • saçma sapan bir cümle.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yani sonuçta biz öküzüz olay o mu

1|0
    0|0
  • katılmıyorum öyle biri değilim sonuçta

1|0
    0|0
  • Kaba bir tabir olacak ama, s k t r s n gitsin bunu kim diyorsa.

1|0
    0|0
  • bu sözü söyleyen kesin kızdır

1|0
    0|0
  • ben sevmedim tabiri taizse taptım diyebilirim lakin kavuşturmadılar bizi birbirimize çekip ayırdılar hala görüyörum onu uzaktan ve ilk gördüğüm gün gibi heyecanlanıyorum ve dizlerim tutmuyor

1|0
    0|0
  • adam haklı :D

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum..

0|0
    0|0
  • Genelleme yanlış olmuş çünkü ben de kusursuz sevdiğime inanıyorum ve öyleyim de.

1|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o öküzlüğü törpüleyecek olan bizleriz deyip çekilirim köşeme..

not:bende inanmadım.

2|0
    0|0
  • Bu bir hakarettir.

1|0
    0|0
  • Her erkek öyle değil ama bazıları çok öküz.

1|0
    0|0
  • Dibine kadar kadar katılıyorum

0|0
    0|0
  • Kim demisse dogru demis

0|0
    0|0
Yükleniyor...