Resim çekilme ve sosyal paylaşım sitelerinde profil resmi oluşturmak...

Sosyal paylaşım sitelerinde ve normal hayatta kişinin fotoğraflarının yeri nedir? Az fotoğrafı olması ne anlama gelir?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Az fotografi olmasi dakikada bir fotograf cekilecek kadar bos olmadigi anlamina gelir nokta.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşlarıyla eğlenirken, gezdiği yerlerde falansa başka bir seydir.. Ama birde böyle arka arkaya webcamde farklı pozlarını aynı dakikalar içinde çekenler yok mu.. Başka işiniz mi yok diyorum. Boş insan diyorum.

1|0
    0|0
    • +1 Sinir oluyorum o fotoğraflara. Görüntü kalitesi bile berbat oluyor. Bir gün denemek lazım, ne zevk alıyorlarmış :))

• Bende merak ediyorum, denemeli. Önce yakın çekicem, sonra arkama yaslanıcağım, sonra elimi başımın üstüne koyucağım, sonrada göz kırpacağım. Bak 20 saniyede 4 kare :)

• ben fotoğraf çekinmeyi acayip seven biriyim zamanında ablama modellik yaptığım için mi bilmiyorum ama acayip fotoğrafım var. sosyal paylaşım sitelerine pek fazla fotoğraf koymam genelde gittiğim yerlerde ya da eğlencelerde çekilen fotoğrafları diğer insanları etiketlemek için yüklüyorum.

0|0
    0|0
  • hoslanmiyorum ve önemli bulmuyorum acikcasi anlamda veremiyorum neden fotograf cekinmem gerekiyorki?

bana tamamen anlamsiz ve gereksiz geliyor.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum.Gereksiz bi de.İsteyen istediği kadar albüm yapsın.

1|0
    0|0
  • hıcbır sosyal paylaşım sitesinde fotoğrafım yoktur..

benım aslında bır facebookumda yoktur..

0|0
    0|0
  • Fotoğraf makinesi olmadığı anlamına gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1- Sosyal olmadığı anlamına gelebilir

2- Özgüven eksikliği olabilir

3- Hoşlanmıyor olabilir

4- Vakti olmayabilir

5- Fotojenik olmadığını düşünüyor olabilir

6- Karakteri buna uygun olmayabilir

7- Bunu hiç umursamıyor olabilir

8- Fotoğraf makinesi olmayabilir

9- Maddi durumu olmayabilir

10- Çevre koşulları uygun olmayabilir

11- Ne gereği var? diyebilir

12- İlgisini çekmiyor olabilir

13- Başka şeylere ilgi duyuyor olabilir

Sanırım bunlar yeterli :)

0|0
    0|0
  • bilmem az olsun cok olsun kisinin secimi, ben cok severim fotograf cekilmeyi o yuzden sosyal aglarda da fazla var fotografim

0|0
    0|0
  • bu islere ayiracak vaktinin olmadigini gosterir benimde fazla fotom yoktur. hatta facede toplam 3 fotografim var

0|0
    0|0
  • ya fotoğraf cekim tarzı psikolojisini ve kişiliğini gösterir bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...