Resime başlamak istiyorum?

Başlangıç noktası olarak karakalem mi olmalı?

Yoksa öneriniz var mı?

Bir de şu kızın sorusuna yardım edebilecek var mı?www.kizlarsoruyor.com/.../q1756214-kultur-merkezlerinden-egitim-aldiniz-mi

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman ve maddi imkanın varsa en yakın resim kursuna kayıt ol.

0|0
    0|0
    • en yakınımda karakalem ve guaj boya var. sıfırdan başlayacağıma göre karakalem daha mantıklı sanki ?

• Atar yapmıyorum ki... O ünlem işaretini yanlış anladın sanırım.

• tamam tamam :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de istiyorum. Devamlı aklımda. Karar verdin mi?

0|0
    0|0
  • ben de resim yapıyorum başlangıç olarak karakalem iyidir hatta bende karakalemdeyim henüz :D başka sormak istediğin şey varsa yardımcı olurum :)

0|0
    0|0
    • gidip kayıt yaptırayım o zaman. eskiden yeteneğim vardı. ama devam ettiremedim malesef. belki hala yaşıyordur. sen özel kurslara mı gittin?

• tamam bakayım. bende maviturtayı takip ediyorum hayran kalıyorum feci resimle rvar.

• tm bende ona bakıyorum ama benim gördüğüm en iyi resimler bu grupta :D o yüzden başladım resme hepsini geçmek için :D

• karakalem kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Karakalem başlangıç olarak en mantıklısı sanırım.

0|0
    0|0
  • Kara kalen

0|0
    0|0
  • Neden kırmızı kalem olmasın? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Akademik desen egitimi almadan guaj yagli akrilik vs yapamazsin. Bu arada ben gsf resim okuyorum. Yapacagin sey sacma sapan ölçü deseni degil hacimdir kompozisyondur bu gibi olcutlerle egitim veren kursu arastirip gitmen. Ucuz diye egitimi de ucuz egitim alma derim. Gercek anlamda desen ve sanat egitimi almalisin. Basarilar dilerim aramiza hosgeldin :)

0|0
    0|0
    • hoşbuldukta sergi açmayacağım. ama yine de kendi yeteneğim varsa daha da körelsin istemem :)

• Sergi acar ya da acmazsin o sana kalmis. Yetenegim korelmesin diye degil de mutlu oldugun icin yaparsan ilerlersin. Desen egitimi uzun bir surec. Sabir zevk mutluluk yoksa hic baslama derim :) gorundugu kadar kolay degil :)

• karakalem zor diye düşünüyorum başlangıç noktası olmamalı bence.. o soru hakkında hiç birşey bilmiyorum:)

0|0
    0|0
  • Kardeşimden ders al :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...