Hürrem Sultan ile ilgili görüşleriniz ne yönde?

Öncelikle tarihle aranız nasıl?Aranızda onu sevmeyen nefret eden nedeniyle birlikte görüşünü açıklayabilir mi?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Kadın dediğin hürrem gibi olmalı. dünya'yı dize getireni dize getirmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bazen insanlar cıkarlarını zedelememek icin mecbur kalıyor bazı yollara. bir süre sonrada o yola öyle bir kaptırıyor ki...

0|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum.Her olay tarihte yeni bir başlangıcı doğurmuş.

1|0
    0|0
  • Aslında iyi bir insanmış

dizide kötü gösteriyorlar

0|0
    0|0
  • diziyi izlersen zaten nefret edersin. kanuniden de, ama gerçeğiyle okursan sevilecek yönlerini bulursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tarihle aram hic yoktur. Ama su diziden dolayi Hurrem Sultan'a ilgim gelisti ben de okul kutuphanesinden onunla ilgili kitaplar aldim. Tarihi arastirmalar, kompoziysonlar vs. Genelde Kanuni zamanindan kalma elcilerin yazdigi mektuplardan yapilan arastirmalardan olusuyordu kitaplar. Hurrem hakkinda yazilan oyunlar, operalari da iceriyordu. Baya guclu bir karaktere benziyor ama her ne kadar cok bahsedilse de Hurrem'in Kanuni'yi gercekten sevdigine ikna olamadim bir turlu. Bana sorarsan o daha cok politik guce asikti.=)

Ha sevdim mi? Evet. Osmanli'nin harem sistemini sarsmayi becermis kadin=). Severim guclu kadin karakterlerini.

1|0
    0|0
  • idolum diyebilirim :) yaptıklarını sonuna kadar destekliyorum onun yerinde ben olsam daha beterini yapardım :) ayrıca tarihi çok severim

2|0
    0|0
  • Kim ne derse desin Hürrem Sultan akıllı kadındır.

Tabi kadınların saray yönetimine katılması, Osmanlıyı yıkılmaya götüren şeylerden biriydi ama, hürremi severim.

1|0
    0|0
  • Akıllı kadın işini biliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...